dowolna

Domy na sprzedaż Piastów - Oferty sprzedaży domów

38 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

38 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Piastów

Piastów,mazowieckie

550 000 zł180 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom wybudowany z porotermu - w stanie surowym zamkniętym. Ocieplony styropianem i otynkowany. Podłączony jest prąd i gaz. Ujęcie wody z własnej studni głębinowej. Przygotowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

705 000 zł150 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! Dom mieści się zaledwie 15 minut jazdy od centrum, dogodny dojazd do wszystkich lewostronnych dzielić od Bielan po Ursynów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Aleje Jerozolimskie

Piastów,mazowieckie

1 200 000 zł600 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:650 m²

Kamienica z trzema lokalami. Dom wolnostojący, wielorodzinny, 3-lokalowy (3 x 200 m). Bardzo dobra lokalizacja w centrum Piastowa, w cichej dzielnicy willowej. Duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

1 546 000 zł200 m² 7 730 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom o powierzchni 200m2 zlokalizowany w Piastowie. Budynek z 2009r, zbudowny z cegły, dach kryty dachówką ceramiczna. Okna plastikowe, ogrzewanie elektryczne, woda i kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

510 000 zł150 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:496 m²

1/2 bliźniaka o powierzchni użytkowej 130m2 zlokalizowana w Piastowie niedaleko centrum miasta. Budynek z 1980r po remoncie, materiał cegła, dach kryty blacho dachówką, wymieniona cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

1 200 000 zł250 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:610 m²

Dom o powierzchni 250m2 zlokalizowany w Piastowie. Parter: duża kuchnia, bardzo duży, przestronny salon z wyjściem na taras, łazienka, wc, duży hol z rozsuwaną szafą typu Komandor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

1 100 000 zł313 m² 3 514 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:804 m²

Dom gotowy do zamieszkania. Parter wykonany w całości - wysoki standard. Wykonane jest ocieplenie budynku, położony gres na podłodze i wykonane są gładzie gipsowe. Wstawione okna, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piastów

Piastów,mazowieckie

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:587 m²

Dom o powierzchni całkowitej 220m2, użytkowej 110m2 zlokalizowany w Piastowie. Budynek z 1970r po remoncie. Materiał cegła, dach kryty papą. Ocieplony, wymienione instalacje, piec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

920 000 zł320 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Segment środkowy o powierzchni 320m2 zlokalizowany w Piastowie. Budynek z 1993r, zbudowany z cegły, dach kryty dachówką bitumiczną, ogrzewanie gazowe, całkowicie podpiwniczony, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piastów

Piastów,mazowieckie

410 100 zł122 m² 3 361,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:685 m²

Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 685 m2, na której znajdują się dwa wolnostojące, niezależne domy. Pierwszy z domów, o powierzchni ok. 80 m2, został zbudowany ok. roku 1962.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piastów

Piastów,mazowieckie

550 000 zł180 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Piastów

Piastów,mazowieckie

550 000 zł120 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:298 m²

Połówka bliźniaka bardzo ładnie wykonanego, powierzchnia to 120 m2 + 45m2 zajmują piwnice oraz kotłownia z pralnią. Na parterze kuchnia, 2 pokoje, wc, wiatrołap. Piętro to trzy pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piastów

Piastów,mazowieckie

685 000 zł291 m² 2 353,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:975 m²

Sprzedam atrakcyjną działkę z domem w centrum Piastowa. Działka o powierzchni 975 m2. Dom parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony dla 4-5 osobowej rodziny z garażem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Piastów

Piastów,mazowieckie

1 049 000 zł240 m² 4 370,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Urokliwy 100-letni dom w stylu dworkowym na działcę o powierzchni 1400m2 Mimo swoich lat posiada zdrowe, grube mury z cegły i zdrową, drewnianą podłogę. Całość wymaga remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piastów

Piastów,mazowieckie

860 000 zł240 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Dom dwurodzinny. Parter oraz 1 piętro to dwa oddzielne mieszkania 3 pokojowe z oddzielną, dużą kuchnią oraz łazienką z oknem. Strych z możliwością zagospodarowania 3 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

1 250 000 zł220 m² 5 668,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:797 m²

Przedmiotem oferty jest dom wolno stojący typu bliźniak, usytuowany w willowej dzielnicy miasta. Budynek składa się z dwóch jednakowych części, przy czym jedna z połówek bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

2 250 000 zł300 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Dom o powierzchni 300m2 zlokalizowany w Piastowie niedaleko centrum miasta. Działka 1.180m2 z zagospodarowanym ogrodem. Budynek zbudowany z cegły max, ocieplony, dach kryty dachówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

890 000 zł350 m² 2 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:576 m²

Dom o powierzchni całkowitej 350m2 położony na działce 576 m2 w Piastowie. 2 wejścia oraz garaż w budynku. Częściowo podpiwniczony (kotłownia). Samodzielny parter, idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Piastów

Piastów,mazowieckie

685 000 zł200 m² 3 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:956 m²

1/2 bliźniaka o powierzchni użytkowej 170m2 zlokalizowana w Piastowie. Budynek z 1958r po remoncie generalnym i rozbudowie w 1999r., materiał cegła, dach kryty blachodachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piastów

Piastów,mazowieckie

720 000 zł181 m² 3 977,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:212 m²

Na sprzedaż segment skrajny świeżo postawionego domu o pow. 181m2. + garaż. Po podłodze 210 m2 gdyż są skosy. Budynek ma duże, panoramiczne i energooszczędne okna, jest również bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piastów

Piastów,mazowieckie

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:532 m²

Nowoczeny dom o powierzchni 200m2 oraz drugi dom z lat 80-tych parterowy o powierzchni 80m2 położone na działce 532m2 w centrum Piastowa. Większy dom (ok. 200m): solidny, cegła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piastów

Piastów,mazowieckie

720 000 zł100 m² 7 164,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:842 m²

Parterowy wolno stojący dom do sprzedaży o pow. użyt. 100,5 m2. Budynek położony na 842 m2 działce, w cichej i spokojnej okolicy. Salon z kominkiem o powierzchni 28 m2, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piastów

Piastów,mazowieckie

755 000 zł185 m² 3 431,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:732 m²

Bardzo atrakcyjny dom 6 pokojowy (30m2, 2x20m2, 18m2, 12m2 i 8m2). Kuchnia 20m2 z glazurą i terakotą, otwarta. Przedpokój 8m2 bez szaf. W domu są dwie łazienki o pow. 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom o powierzchni 200m2 zlokalizowany w Piastowie. Budynek parterowy z możliwością dobudowania piętra ( projekt był robiony na budynek piętrowy). Rok 1969, materiał pustak, dach kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piastów

Piastów,mazowieckie

900 000 zł325 m² 2 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:979 m²

W centrum Piastowa, dom 225 m2 jednorodzinny, piętrowy, podpiwniczony, na prostokątnej działce 979 m2, (wszystkie media z dodatkowym własnym ujęciem wody) w najlepszej lokalizacji - dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piastów

Piastów,mazowieckie

720 000 zł181 m² 3 977,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:212 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piastów

Piastów,mazowieckie

550 000 zł180 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piastów

Piastów,mazowieckie

550 000 zł180 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piastów

Piastów,mazowieckie

720 000 zł181 m² 3 977,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:212 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piastów

Piastów,mazowieckie

471 000 zł61 m² 7 757,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

| 55M26841 - nr oferty, która zawiera wartość działki + budowa domu według projektu " Poziomka 3 " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest bardzo ciepły i energooszczędny, załatwienie kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

650 000 zł170 m² 3 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom w zabudowie blizniaczej w Piastowie o pow.170m2,działka~ 700m2.~ Przyziemie domu garaż 60m2 w kształcie litery L,dwa~ pomieszczenia może być w nich pralnia i suszarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Aleja Józefa Piłsudskiego

Piastów,mazowieckie

660 000 zł100 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:998 m²

Do sprzedaży doskonale zlokalizowana nieruchomość, położona w Centrum Piastowa, jednocześnie w absolutnej ciszy i spokoju. Dom z lat sześćdziesiątych idealnie nadający się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piastów

Piastów,mazowieckie

515 000 zł77 m² 6 688,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:857 m²

Dom o powierzchni 77m2 na działce 857m2 o wymiarach 20m x 43m położony w Piastowie przy Al. Wojska Polskiego. Dom zbudowany w 1968r. Podpiwniczony, mury z pełnej cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grunwaldzka

Piastów,mazowieckie

1 600 000 zł394 m² 4 060,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom dwurodzinny z wyodrębnionymi częściami.Po kapitalnym remoncie w 2012r.Ocieplone fundamenty oraz dodatkowo ściany.Wymieniona instalacja wodno-kanalizacyjna i co.Nowe okna.Garaż 20m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

799 000 zł240 m² 3 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:720 m²

Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom o ciekawej bryle /może być wielofunkcyjny/ usytuowany na przestronnej działce / z możliwością podziału/, położonej na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Barcewicza

Piastów,mazowieckie

570 000 zł95 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży działka zabudowana ( dom przedwojenny do rozbudowy lub remontu) powierzchnia domu 95 m2. Budynek z 1939 r. Parterowy z poddaszem użytkowym. Parter - kuchnia , 2 pokoje ,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Barcewicza

Piastów,mazowieckie

550 000 zł95 m² 5 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piastów

Piastów,mazowieckie

799 000 zł240 m² 3 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:720 m²

Polecam dom o ciekawej bryle /może być wielofunkcyjny/ usytuowany na przestronnej działce, położonej na osiedlu domów jednorodzinnych, blisko do komunikacji miejskiej mzk, pkp, skm a także do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piastów

Piastów,mazowieckie

1 199 000 zł250 m² 4 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na sprzedaż dom z 2009 roku w cichej i spokojnej okolicy Piastowa. Nowoczesny dom o powierzchni całkowitej 250 m2. Wysoki standard wykończenia domu przy użyciu bardzo dobrych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piastów

Piastów,mazowieckie

790 000 zł260 m² 3 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom w Piastowie o powierzchni użytkowej ok. 260 m2, na działce 700m2, dodatkowo garaż i budynek gospodarczy. Powierzchnia: parter - 95 m2 - kuchnia, łazienka, 3 pokoje;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

910 000 zł400 m² 1 516,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom z cegły klinkierowej, wybudowany w 1998 r.użytkowany od 2003 r. w całości podpiwniczony, wykończony do zamieszkania. Nadaje się równiez na działalność gospodarczą.Piwnica 4.