dowolna

Mieszkania na sprzedaż Piastów - Oferty „sprzedam mieszkanie”

57 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

57 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukasińskiego

Piastów,mazowieckie

341 000 zł60 m² 5 683,33 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie W piastowie (15 minut od centrum Warszawy). Mieszkanie o powierzchni 60 m2, usytuowane jest na 3 piętrze 8-piętrowego, wielorodzinnego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piastów

Piastów,mazowieckie

406 000 zł68 m² 6 014,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

| trzypokojowe mieszkanie w centrum Piastowa. Powierzchnia 67,5 m 2 usytuowana na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z 1994 r. Technologia budowlana - cegła. Osiedle zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piastów

Piastów,mazowieckie

325 000 zł60 m² 5 398,67 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| trzypokojowe mieszkanie w Piastowie - osiedle Dąbrowskiego. Powierzchnia 60,2 m 2 usytuowana na podwyższonym parterze w ośmiopiętrowym budynku z lat 80-tych. Technologia budowlana -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Piastów,mazowieckie

335 000 zł44 m² 7 613,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie własnościowe z kw 2pokojowe w spokojnej okolicy Piastowa. Bardzo blisko przystanek autobusu 717 i 716 kursujący do Warszawy. Do dworca skm oraz km 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Piastów,mazowieckie

192 000 zł35 m² 5 485,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania mieszkanie 35 m2 po podłodze 43 m2 składające się z przedpokoju 7,70 m2, łazienki 3,30 m2 oraz pokoju z aneksem kuchennym 33,80 m2. Klatka schodowa czysta i zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żbikowska

Piastów,mazowieckie

250 000 zł37 m² 6 793,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania mieszkanie: salon z aneksem kuchennym ok. 21 m2, w którym zostały wymienione okna, pokoik 9 m2 z zabudowaną szafą z wyjściem na balkon gdzie również wymieniono okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Piastów

Piastów,mazowieckie

479 000 zł98 m² 4 867,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

| dwupoziomowe mieszkanie na granicy Pruszkowa i Piastowa (administracyjnie Pruszków).Powierzchnia 98,4m2 zlokalizowana na drugim piętrze i poddaszu w budynku z 2009r. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Piastów,mazowieckie

286 000 zł49 m² 5 836,73 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe + toaleta + kuchnia + łazienka Mieszkanie przestronne widne i Pięknym widokiem na Panorame Warszawy Mieszkanie dostępne od 15 Listopada - obecnie jest wynajęte i nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Piastów,mazowieckie

325 000 zł60 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Blok z 1980 roku, jest przegotowany do termoizolacji. Dookoła jest dużo zieleni. Do pkp/skm około 10 minut na pieszo, przystanek autobusowy linii 716, 717 znajduje się 2 minuty od bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żółkiewskiego

Piastów,mazowieckie

266 000 zł50 m² 5 320 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 49,53 m2, składające się z: salonu z balkonem, sypialni, kuchni, przedpokoju, łazienki i wc, położone na 7 piętrze (blok ma 8 pięter) w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piastów

Piastów,mazowieckie

395 000 zł78 m² 5 031,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

| czteropokojowe mieszkanie w centrum Piastowa. Powierzchnia 78,5 m 2 usytuowana na wysokim parterze trzypiętrowego budynku z 1994 r. Osiedle zamknięte, z miejscami parkingowymi dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Piastów,mazowieckie

268 000 zł61 m² 4 393,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania mieszkanie w Piastowie 60m2 na małym, zacisznym osiedlu: - duży pokój 25m2 - balkon 2m x 1,50m - średni pokój 10m2 - trzeci pokój 9m2 - łazienka 2,80m2 - korytarz 6m2 - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piastów

Piastów,mazowieckie

285 000 zł60 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

| trzypokojowe mieszkanie w Piastowie, usytuowane na ósmym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z 1991r. Powierzchnia 60 m 2 , o następującym rozkładzie: - pokój 25 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Piastów

Piastów,mazowieckie

439 000 zł136 m² 3 227,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Segment jednorodzinny w Grodzisku Mazowieckim blisko Piastowa w 3 etapie kameralnego osiedla Bankowe Zacisze. Osiedle usytuowane blisko wyjazdu na A2. Położone w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogińskiego

Piastów,mazowieckie

435 000 zł67 m² 6 492,54 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne, przestrzenne, 3-pokojowe mieszkanie 67 m2, z dużą piwnicą (10 m2) oraz przypisanym miejscem parkingowym na najładniejszym piastowskim osiedlu - ,żbikowska". 2 piętro; pokoje: salon 20 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

345 000 zł55 m² 6 272,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

| dwupokojowe mieszkanie na granicy Pruszkowa i Piastowa (administracyjnie Pruszków).Powierzchnia 55 m 2 zlokalizowana na drugim piętrze w budynku z 2008 r. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Piastów

Piastów,mazowieckie

470 000 zł59 m² 7 959,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

| trzypokojowe mieszkanie na granicy Pruszkowa i Piastowa (administracyjnie Pruszków). Powierzchnia 59,05 m 2 na parterze budynku z 2008 r., zlokalizowanego na nowoczesnym osiedlu zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Tysiąclecia

Piastów,mazowieckie

237 000 zł45 m² 5 231,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Dwupokojowe mieszkanie w Piastowie.Nieruchomość złożona z: pokój z aneksem kuchennym 16,7 m.kw pokój 14 m.kw pokój 9 m.kw łazienka 2,2 m.kw hall 3,4 m.kw W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łukasińskiego

Piastów,mazowieckie

330 000 zł60 m² 5 481,73 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie, na cichym i spokojnym osiedlu, przy ul. Łukasińskiego w Piastowie. Mieszkanie (60,20 m2) na 1 piętrze składa się z przedpokoju, salonu, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piastów

Piastów,mazowieckie

326 000 zł60 m² 5 415,28 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

| czteropokojowe mieszkanie w Piastowie, po przebudowie z trzypokojowego. Powierzchnia 60,2 m 2 usytuowana na pierwszym piętrze w jedenastopiętrowym budynku z lat 80-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukasińskiego

Piastów,mazowieckie

338 000 zł60 m² 5 614,62 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania mieszkanie typu m4 przerobione na m5. Łatwy powrót do m4. Blok po termoizolacji w 2016r. Dookoła jest dużo zieleni, klatki schodowe są czyste i zadbane. Osobno łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piastów

Piastów,mazowieckie

270 000 zł49 m² 5 510,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

| trzypokojowe mieszkanie w centrum Piastowa. Powierzchnia 49 m 2 usytuowana na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku z 1971 r. bez windy. Budynek po termoizolacji. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piastów

Piastów,mazowieckie

354 000 zł66 m² 5 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Akces Nieruchomości ma do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Budynek jest z 1995r. na zamkniętym osiedlu, brama wjazdowa na pilota, miejsce parkingowe przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Piastów,mazowieckie

235 000 zł38 m² 6 184,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do Sprzedania mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą o łącznej powierzchni 38 m2 i 4 m2 piwnicy, składającego się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piastów

Piastów,mazowieckie

237 256 zł42 m² 5 624 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkania od Dewelopera 30 minut od Centrum Warszawy, atrakcyjne ceny, oferta bezpośrednia bez podatku pcc. Zapraszamy do zakupu mieszkania w podwarszawskiej miejscowości Milanówek, potocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piastów

Piastów,mazowieckie

237 256 zł42 m² 5 610 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barcewicza

Piastów,mazowieckie

242 000 zł35 m² 7 000,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Blok z cegły z 2013 roku znajdujący się na zamkniętym terenie. Mieszkanie o powierzchni 34,57 m2 z balkonem 5,24 m2 i przynależnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Piastów,mazowieckie

249 000 zł48 m² 5 188 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam do sprzedaży mieszkanie na o powierzchni 48 m3 Piastów ul Wojska Polskiego , 2 pokojowe z balkonem.,osobna kuchnia. Mieszkanie rozkładowe ,łazienka razem z w.c. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skorupki

Piastów,mazowieckie

250 000 zł49 m² 5 102,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Budynek położony w odległości ok. 5 min. do pkp/skm. W bliskiej okolicy znajdują się: szkoła, sklepy, przystanek autobusowy linii warszawskich 717,717, apteki, piekarnia. Sąsiedztwo miłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Wojska Polskiego

Piastów,mazowieckie

247 000 zł48 m² 5 145,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Blok położony w centrum Piastowa w odległości 5-10 minut od pkp (skm) i mza. W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy spożywcze, szkoły (podstawowa, gimnazjum), przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Tysiąclecia

Piastów,mazowieckie

235 000 zł47 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe dwustronne na czwartym piętrze. Kuchnia widna i połączona z wygodną jadalnią / pokojem dziennym, dodatkowo dwie sypialnie 9 m kw oraz 14 m kw z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piastów

Piastów,mazowieckie

276 000 zł45 m² 6 133 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w Piastowie. Mieszkanie o powierzchni 45 m2 usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku. Składa się z salonu, dwóch sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Harcerska

Piastów,mazowieckie

255 000 zł47 m² 5 425,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3 pokoje z widną kuchnią, 2 pokoje od ulicy cichej i duży pokój z balkonem plus kuchnia od podwórka, w przedpokoju 3-drzwiowa szafa. w kuchni piecyk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piasta

Piastów,mazowieckie

269 900 zł48 m² 5 622,92 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie dwupokojowe z widną kuchnią, balkonem o pow. 48 m2 i przynależną piwnicą w bloku 9-cio piętrowym z 1983 roku po termoizolacji. Nowe okna i balkon dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dworcowa

Piastów,mazowieckie

225 000 zł53 m² 4 245,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Do pilnej sprzedaży mieszkanie 52m2 po generalnym remoncie - Gotowe do wprowadzenia. Piastów ul. Dworcowa. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze budynku 2 rodzinnego, osobne wejście do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maczka

Piastów,mazowieckie

387 000 zł58 m² 6 672,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Sprzedam ładne rozkładowe 58 metrowe mieszkanie w Piastowie (wschód - zachód) po generalnym remoncie - stan idealny. Lokal mieści się na I piętrze IV kondygnacyjnego budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Harcerska

Piastów,mazowieckie

266 000 zł46 m² 5 801,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Przestronne mieszkanie: 2 pok. z widną kuchnią, łazienką z wc, w dogodnej lokalizacji - blisko przystanek ztm, dworzec pkp, tesco, kościół, szkoła, przedszkole, sklepy i punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dworcowa

Piastów,mazowieckie

225 000 zł53 m² 4 245,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Piastów,mazowieckie

220 000 zł38 m² 5 789,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe w Piastowie. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku, ocieplonym, z nową elewacją. Powierzchnia 38 m2 to: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dworcowa

Piastów,mazowieckie

225 000 zł53 m² 4 245,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysockiego

Piastów,mazowieckie

328 000 zł53 m² 6 188,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie o powierzchni 53 m2. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka. 1 pokój mierzy 20 m2 i znajduje się w nim wyjście na 4-metrowy balkon. 2 pokój mierzy 12.