dowolna

Mieszkania w bloku Piastów - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żółkiewskiego

Piastów,mazowieckie

770 000 zł72 m² 10 650,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 72,3m usytuowane na 6 piętrze w 7-piętrowym bloku z windą z 1983 roku zlokalizowane w Piastowie przy ul. Hetmana Stefana Żółkiewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Piastów,mazowieckie

619 000 zł60 m² 10 316,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Masz wizję? To mieszkanie czeka na nowe życie. Marzysz o własnym mieszkaniu, które urządzisz po swojemu od zera, bez kompromisów? Zależy Ci na dobrej lokalizacji, spokojnej okolicy i szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Piastów,mazowieckie

430 000 zł40 m² 10 886,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku bez windy z około 1970 roku zlokalizowane w Piastowie przy al. Wojska Polskiego. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Piastów,mazowieckie

747 300 zł47 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3 pokojowe mieszkanie w centrum Piastowa, o pow. 47 m2, usytuowane na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie rozkładowe, narożne (zachód, północ), w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Piastów,mazowieckie

629 000 zł60 m² 10 483,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skorupki

Piastów,mazowieckie

579 000 zł48 m² 12 138,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji - ul. ks. Ignacego Skorupki, piastów (centrum). Komfortowy układ, dwustronna ekspozycja i świetna komunikacja sprawiają,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Piastów,mazowieckie

810 000 zł59 m² 13 728,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w dwupiętrowym bloku z 2009 roku. Mieszkanie odświeżone, w bardzo dobrym stanie, gotowe do zamieszkania. Blok z windą na bezpiecznym, spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Piastów,mazowieckie

649 999 zł48 m² 13 649 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szukasz nowoczesnego mieszkania z dużym balkonem w Piastowie? To mieszkanie łączy komfort nowoczesnego wnętrza z urokiem spokojnego otoczenia. Świetny układ, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Piastów,mazowieckie

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 37 mkw, położone na 1. piętrze kameralnego budynku w spokojnej i cichej okolicy. Mieszkanie zostało gruntownie wyremontowane 4 lata temu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żółkiewskiego

Piastów,mazowieckie

779 000 zł72 m² 10 774,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Przedstawiam jasne, przestronne mieszkanie położone przy ul. Żółkiewskiego w Piastowie. Lokal o powierzchni 72,30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żółkiewskiego

Piastów,mazowieckie

770 000 zł72 m² 10 650,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skorupki

Piastów,mazowieckie

594 000 zł48 m² 12 452,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogińskiego

Piastów,mazowieckie

775 000 zł60 m² 12 873,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe (60m2) umiejscowione na parterze siedmiopiętrowego bloku. Okolica bardzo spokojna, w zasięgu 400 m. zjazd na autostradę, stacja pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Piastów,mazowieckie

599 000 zł62 m² 9 661,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie o bardzo dobrym rozplanowaniu pomieszczeń znajdujące się na zadbanym pełnym zieleni osiedlu na 1 piętrze w kameralnym 3 piętrowym bloku.Mieszkanie w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piastów,mazowieckie

579 000 zł48 m² 12 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Piastowa. Lokal znajduje się na 3. (ostatnim) piętrze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Piastów,mazowieckie

405 000 zł37 m² 10 887,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane w centrum Piastowa, przy ul. Piłsudskiego. Świetna lokalizacja blisko skm, komunikacji miejskiej i pełnej infrastruktury. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogińskiego

Piastów,mazowieckie

660 000 zł72 m² 9 141,27 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 72,2 m , znajdujące się przy ul. Ogińskiego w Piastowie. Jeżeli szukasz ustawnego mieszkania idealnego Rodzinny lub pary z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Piastów,mazowieckie

775 000 zł62 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Prezentowane 3-pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 60,20 m2, na którą składają się: - salon 24,88 m2, - oddzielna, widna kuchnia 5,95 m2, - dwie sypialnie 9,29 i 8,03 m2, - łazienka 2,75m2, - wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Piastów,mazowieckie

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja * tylko U nas* 2 pokoje z balkonem, ciche okna od ogrodu. Nowe, pierwszy najemca! Oferta dla osób szukających dobrej lokalizacji z dobrym połączeniem do Centrum. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Piastów,mazowieckie

747 000 zł47 m² 15 893,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż bardzo przytulne mieszkanko 3 pokojowe o powierzchni 47m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze zadbanego bloku z 2011r. na zamkniętym, monitorowanym osiedlu. Zdecydowanie zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Piastów,mazowieckie

747 300 zł47 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Piastów,mazowieckie

405 000 zł37 m² 10 887,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przerwy-Tetmajera

Piastów,mazowieckie

775 000 zł48 m² 16 145,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 48 m2, usytuowane na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku z 2023 r. Mieszkanie rozkładowe, w bardzo dobrym stanie - do zamieszkania. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Piastów,mazowieckie

629 000 zł60 m² 9 913,32 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Piastów,mazowieckie

565 000 zł48 m² 11 770,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na czwartym piętrze w 4. piętrowym bloku zlokalizowane w Piastowie. Okolica cicha, zielona i dobrze skomunikowana. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żółkiewskiego

Piastów,mazowieckie

799 999 zł72 m² 11 065 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Szukasz mieszkania dla małej rodziny albo wygodnej oazy spokoju dla siebie? Jeżeli tak to trafiłeś/trafiłaś na super ofertę! Posiadam na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe znajdujące się w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skorupki

Piastów,mazowieckie

605 000 zł48 m² 12 683,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji, z funkcjonalnym układem i dużym potencjałem, komfortowa przestrzeń, którą możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz. Atuty mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Harcerska

Piastów,mazowieckie

539 000 zł46 m² 11 616,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Rezerwacja : Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46,4 m2 usytuowane na 1 piętrze w trzypiętrowym bloku z lat 60-tych, przy ul Harcerskiej w Piastowie. Bardzo dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piastów,mazowieckie

549 000 zł50 m² 10 925,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Okazja! Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 50,25. Usytuowane na 3 piętrze w bloku 3 piętrowym. Budynek z cegły z lat 50 tych ocieplony i odnowiony , trzecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Piastów,mazowieckie

579 000 zł48 m² 11 962,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje / pkp Piastów 10 minut / 48,4 m2 / Piwnica 2 m2 / Możliwość uzyskania miejsca parkingowego Ustawne i rozkładowe 2 pokoje w stanie do odświeżenia/wprowadzenia. Mieszkanie sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skorupki

Piastów,mazowieckie

620 000 zł48 m² 12 997,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, z funkcjonalnym układem i ogromnym potencjałem aranżacyjnym? To miejsce zdecydowanie spełni Twoje oczekiwania. Dzień otwarty - 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piastów,mazowieckie

539 000 zł47 m² 11 541,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w południowej części Piastowa. Mieszkanie przytulne i funkcjonalne o powierzchni 46,7 m , położone na 1. piętrze kameralnego bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Piastów,mazowieckie

598 000 zł44 m² 13 560,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 44,10m2. Mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku z windą przy ulicy Górna Droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Harcerska

Piastów,mazowieckie

530 000 zł46 m² 11 422,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,4m2 zlokalizowane w doskonałej części Piastowa przy ulicy Harcerskiej, 2 km od S2 oraz 450 m od stacji pkp. DO mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piastów

Piastów,mazowieckie

629 000 zł63 m² 9 913,32 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gęsickiego

Piastów,mazowieckie

679 000 zł74 m² 9 175,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,50 m2 + 10 m2 piwnica i wysokości 2,80 m zlokalizowane w Piastowie przy ul.Zbigniewa Gęsickiego 1. Mieszkanie znajduję się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Piastów,mazowieckie

1 080 000 zł81 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się w 4 piętrowym bloku z 2015r. Mieszkanie w dobrym stanie, gotowe do wprowadzenia się. Z pewnością dużym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Piastów,mazowieckie

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na ul. ks. Popiełuszki o powierzchni 34 mkw, składająca się z: - salonu - sypialni - kuchni - łazienki - przedpokoju cena: - 2000 pln czynsz najmu - czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przerwy-Tetmajera

Piastów,mazowieckie

775 000 zł48 m² 16 145,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Piastów,mazowieckie

579 000 zł48 m² 11 962,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Tysiąclecia

Piastów,mazowieckie

561 000 zł46 m² 12 195,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 46 m2 usytuowane na parterze w czteropiętrowym bloku z lat 50-tych, przy alei Tysiąclecia w Piastowie. Rozbudowana infrastruktura osiedlowa:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij