Mieszkanie, ul. Powstańców Warszawy

Powstańców Warszawy, Piastów, mazowieckie

  • 489 000 zł
  • 42,95 m²
  • 11 385,33 zł/m²

Zdjęcie

Veronika Durandz...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Powstańców Warszawy

Powstańców Warszawy, Piastów, mazowieckie

zaktualizowane:
19 maja 2026

489 000 zł

42,95 m²

11 385,33 zł/m²

Mieszkanie, ul. Powstańców Warszawy

Zaktualizowane: 19 maja 2026

489 000 zł 42,95 m² 11 385,33 zł/m²

Piętro:
1/1
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/1

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 489 000 zł (11 385,33 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 42,95 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: kamienica
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/1, jednopoziomowe, poddasze
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 590 zł
  • Wyposażenie: lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: prysznic
  • Media: ogrzewanie: gazowe
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: The Estate Hub, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 133610

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Serdecznie zapraszamy Państwa na dzień otwarty 31.05.2026 wyjątkowej nieruchomości. Ilość terminów jest ograniczona - obowiązują wcześniejsze zapisy.
To doskonała okazja, aby obejrzeć mieszkanie w atrakcyjnej cenie.

ZDJĘCIA POKAZUJĄ REALNY STAN MIESZKANIA

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,95 m², z osobną kuchnią, po kompleksowym remoncie - gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów. (...)

Agent

Veronika Durandzina

733 534...

733 534 388

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości