Apartament
Bodycha, Piastów, mazowieckie
- 1 100 114 zł
- 93,23 m²
- 11 800 zł/m²
Jakub Figielski
Skontaktuj się
Apartament
Bodycha, Piastów, mazowieckie
zaktualizowane:
23 maja 2026
Apartament
Zaktualizowane: 23 maja 2026
1 100 114 zł 93,23 m² 11 800 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
1/3
4
2024
w garażu podziemnym
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
1/3Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2024Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 100 114 zł (11 800 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Piastowie)
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 93,23 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2024
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 1/3, jednostronne, środkowe, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (7 m²)
- Czynsz: 1 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: wanna, prysznic, oddzielne WC
- Media: siła; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Eastate Agency, zaktualizowane: 23.05.2026
- numer ogłoszenia: 3181/19413/OMS
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Bodycha 122, Piastów, pruszkowski, mazowieckie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, osiedle domów jednorodzinnych, luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe, łąka, las, rzeka
- cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, uczelnia wyższa, biblioteka, kino, teatr, restauracja, kawiarnia, pub, fitness, siłownia, basen, tenis, boisko, apteka, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy, dworzec autobusowy, dworzec kolejowy, lotnisko, supermarket, centrum handlowe, targ, hotel, posterunek policji, bankomat, stacja benzynowa, kościół, parking, poczta, bank, park, plac zabaw