Mieszkanie, ul. Skorupki

Skorupki, Piastów, mazowieckie

  • 670 000 zł
  • 49 m²
  • 13 673,47 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Popła...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Skorupki

Skorupki, Piastów, mazowieckie

zaktualizowane:
13 maja 2026

670 000 zł

49 m²

13 673,47 zł/m²

Mieszkanie, ul. Skorupki

Zaktualizowane: 13 maja 2026

670 000 zł 49 m² 13 673,47 zł/m²

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1980
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1980

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 670 000 zł (13 673,47 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: luty 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 49 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1980
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 650 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: KUBIAK NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 19058/1989/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie północna strona Piastowa.
Oferujemy funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie z ekspozycją okien na południe i wschód, co zapewnia doskonałe doświetlenie przez cały dzień.
Powierzchnia i układ pomieszczeń:
pokój dzienny z aneksem kuchennym 18 m²;
sypialnia 12 m² (z pojemną szafą wnękową);
sypialnia 12 m²;
łazienka 4 m²;
przedpokój z dużą szafą wnękową;
Do (...)

Agent

Małgorzata Popławska

883 703...

883 703 602

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Małgorzata Popławska

883 703...

883 703 602

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości