dowolna

Mieszkania z aneksem Piastów - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

29 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

29 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ogińskiego

Piastów,mazowieckie

780 000 zł83 m² 9 382,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4-pokojowe mieszkanie nr 2b o powierzchni 83,13 m2 (52,13 m2 na piętrze w stanie deweloperskim + 31 m2 poddasze w stanie surowym, do adaptacji koszt ok. 95 000 netto) z balkonem 3,25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Piastów,mazowieckie

747 300 zł47 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3 pokojowe mieszkanie w centrum Piastowa, o pow. 47 m2, usytuowane na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie rozkładowe, narożne (zachód, północ), w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Piastów,mazowieckie

1 050 000 zł80 m² 13 077,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne 3-pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia 4 pokoju, z widokiem na niską zabudowę, w spokojnej okolicy położone przy ul. Wybickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Piastów,mazowieckie

700 000 zł51 m² 13 752,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, które 2 lata temu przeszło kapitalny remont. Lokal wykończony z dbałością o detale, w pełni umeblowany oraz klimatyzowany. Największe atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piastów

Piastów,mazowieckie

3 000 zł62 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe; 62 m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym w cichej okolicy Piastowa. Skład przedmiotu najmu stanowi: * mieszkanie: - przestrzenny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Traugutta

Piastów,mazowieckie

899 000 zł77 m² 11 675,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,5 m , zlokalizowane w centrum Piastowa, przy ul. Romualda Traugutta. Mieszkanie: lokal położony jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bodycha

Piastów,mazowieckie

995 000 zł78 m² 12 784,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Dzień Dobry, mam przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie w Piastowie, tuż przy granicy z warszawskim Ursusem- świetne połączenie spokoju przedmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Piastów,mazowieckie

650 000 zł51 m² 12 745,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia idealne dla rodziny! Spokojna okolica dużo zieleni pełna infrastruktura komfortowy układ Przedstawiam niezwykle przytulne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Piastów,mazowieckie

747 300 zł47 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Piastów

Piastów,mazowieckie

699 000 zł40 m² 17 319,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokojowy apartament z olbrzymim ok.70 m2 tarasem. Sprzedawany lokal mieści się w kameralnym 9 mieszkaniowym budynku. Dodatkowo płatna duża ponad 6 m2 komórka lokatorska w cenie 39 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Piastów,mazowieckie

1 060 000 zł80 m² 13 202,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na niską zabudowę, w spokojnej okolicy położone przy ul. Wybickiego w Piastowie tuż przy drodze ekspresowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Piastów,mazowieckie

1 060 000 zł80 m² 13 202,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Warszawska

Piastów,mazowieckie

945 000 zł83 m² 11 424,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc. Piękne mieszkanie o wysokim standardzie przy ulicy Warszawskiej. Główne atuty mieszkania to: > ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach > rozprowadzenie pod klimatyzacje we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Traugutta

Piastów,mazowieckie

899 000 zł77 m² 11 675,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pileckiego

Piastów,mazowieckie

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 56 m, zlokalizowanego w Piastowie, w nowoczesnym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skargi

Piastów,mazowieckie

769 000 zł58 m² 13 167,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane 4 minuty od granicy Warszawy- na ul. Piotra Skargi 17 Piastów. Kameralna inwestycja dewelopera Villa Piastów składa się z 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Piastów,mazowieckie

948 000 zł83 m² 11 460,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie jest już zarezerwowane i podatku pcc. Piękne mieszkanie o wysokim standardzie przy ulicy Warszawskiej. 4 pokoje, 2 łazienki o łącznej powierzchni użytkowej 82,71 m2 Główne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sadowskiego

Piastów,mazowieckie

880 000 zł78 m² 11 279,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty Mieszkanie o powierzchni 78,02m2 z tarasem na dachu o powierzchni 62,52m2. Podstawowe informacje: trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 78,02 m2 , z dużym tarasem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Piastów,mazowieckie

747 300 zł47 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Piastów,mazowieckie

649 999 zł48 m² 13 649 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szukasz nowoczesnego mieszkania z dużym balkonem w Piastowie? To mieszkanie łączy komfort nowoczesnego wnętrza z urokiem spokojnego otoczenia. Świetny układ, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Piastów,mazowieckie

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 37 mkw, położone na 1. piętrze kameralnego budynku w spokojnej i cichej okolicy. Mieszkanie zostało gruntownie wyremontowane 4 lata temu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gęsickiego

Piastów,mazowieckie

695 000 zł64 m² 10 859,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy, bardzo blisko koleji podmiejskiej. Powierzchnia mieszkania to 63,81 m + duża 10,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Piastów,mazowieckie

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja * tylko U nas* 2 pokoje z balkonem, ciche okna od ogrodu. Nowe, pierwszy najemca! Oferta dla osób szukających dobrej lokalizacji z dobrym połączeniem do Centrum. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Piastów,mazowieckie

747 000 zł47 m² 15 893,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż bardzo przytulne mieszkanko 3 pokojowe o powierzchni 47m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze zadbanego bloku z 2011r. na zamkniętym, monitorowanym osiedlu. Zdecydowanie zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Piastów,mazowieckie

747 300 zł47 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Piastów,mazowieckie

598 000 zł44 m² 13 560,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 44,10m2. Mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku z windą przy ulicy Górna Droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Piastów,mazowieckie

1 080 000 zł81 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się w 4 piętrowym bloku z 2015r. Mieszkanie w dobrym stanie, gotowe do wprowadzenia się. Z pewnością dużym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Piastów,mazowieckie

1 950 000 zł140 m² 13 922,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Nowy, uroczy, jasny i słoneczny apartament o powierzchni 140,06 m 2 usytuowany na ostatnim piętrze, strzeżonego apartamentowca z ochroną i monitoringiem na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bodycha

Piastów,mazowieckie

1 998 216 zł186 m² 10 743,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe 6-pokojowe mieszkanie z balkonami | 185 m | Gotowe od ręki | Bez pcc i prowizji Piastów, ul. Dworcowa 77 Powierzchnia: 185,02 m | 6 pokoi + aneks | IV piętro + antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Piastów,mazowieckie

747 300 zł47 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pileckiego

Piastów,mazowieckie

765 000 zł52 m² 14 711,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokojowe mieszkanie w Piastowie, o pow. 52 m2, usytuowane na 3 piętrze w 7 piętrowym budynku apartamentowo-handlowym z 2017 r. Mieszkanie rozkładowe, w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żbikowska

Piastów,mazowieckie

785 000 zł65 m² 12 132,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania bezpośrednio ustawne i przestrzenne mieszkanie 64,7 m2 w Piastowie na osiedlu przy ul. Żbikowskiej. Mieszkanie trójstronne, 3 pokoje, duży pokój z aneksem kuchennym, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Piastów,mazowieckie

1 080 000 zł81 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Piastów,mazowieckie

747 000 zł47 m² 15 893,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Piastów,mazowieckie

747 300 zł47 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pileckiego

Piastów,mazowieckie

765 000 zł52 m² 14 711,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Piastów,mazowieckie

747 300 zł47 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piastów,mazowieckie

834 900 zł90 m² 9 256,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - bezpośrednio od dewelopera. Oferujemy wsparcie na każdym etapie zakupu: od wyboru nieruchomości, przez pomoc w uzyskaniu kredytu, aż po finalizację transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pileckiego

Piastów,mazowieckie

765 000 zł52 m² 14 711,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Warszawska

Piastów,mazowieckie

3 000 zł44 m² 68,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament w nowej inwestycji "rezydencja Warszawska" w Piastowie. Mieszkanie dwupokojowe w stanie idealnym o powierzchni 43m2. Lokal na III piętrze: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pileckiego

Piastów,mazowieckie

699 000 zł57 m² 12 358,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie z otwartą widną kuchnią i dużą 10 metrową loggią. Do mieszkania przynależy duża, usytuowana tuż obok mieszkania komórka lokatorska w cenie.