dowolna

Mieszkania w centrum Piastów - Oferty sprzedaży i najmu

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

4 000 zł51 m² 78,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umowa W trybie najmu okazjonalnego. Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2, w Centrum Piastowa, w budynku z 2025 roku. Mieszkanie rozkładowe, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł42 m² 73,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa W trybie najmu okazjonalnego. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, w Centrum Piastowa, w budynku z 2022 roku. Mieszkanie rozkładowe, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Piastów,mazowieckie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone w Piastowie przy ul. Reja, usytuowane na wysokim parterze w budynku mieszkalnym. Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do wprowadzenia się od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł54 m² 12 574,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż! Mieszkanie w samym Centrum Piastowa! 2 niezależne pokoje | oddzielna kuchnia | balkon Oferujemy 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2, położone na 1 piętrze z 3. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Bodycha

Piastów,mazowieckie

1 169 498 zł99,11 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 99,11 m , usytuowane na parterze nowo wybudowanego budynku w Piastowie, tuż przy granicy z warszawskim Ursusem. Bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 045 000 zł77,21 m² 13 534,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rynek pierwotny, bez prowizji, bez pcc (2%) lokal Z wykończony pod klucz Kameralna inwestycja deweloperska (tylko 19 mieszkań) zlokalizowana ok.400 m od Warszawy 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Żółkiewskiego

Piastów,mazowieckie

749 000 zł72,30 m² 10 359,61 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Przedstawiam jasne, przestronne mieszkanie położone przy ul. Żółkiewskiego w Piastowie. Lokal o powierzchni 72,30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Piastów,mazowieckie

485 000 zł32,25 m² 15 038,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie 1-pokojowe w centrum Piastowa, przy Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni 32 m2, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł53,50 m² 12 523,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Zapraszam na prezentację mieszkania zlokalizowanego w cichej i spokojnej okolicy w Piastowie przy ul. Skorupki. Osiedle/budynek: mieszkanie znajduje się w niskim 4. piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł37 m² 13 783,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Do sprzedanie 2 pokojowe mieszkanie w Piastowie (powiat Pruszkowski) przy ul. Dąbrowskiego. Bardzo dobra lokalizacja (centrum) z szybkim i łatwym dojazdem do Pruszkowa (ok.5 km).

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł46,70 m² 11 541,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z 1970 roku zlokalizowane w Piastowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon 18m2 - sypialnia 12m2 - oddzielna widna.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł59,50 m² 16 722,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy apartament dwupokojowy, położony w centrum Piastowa, tuż przy granicy z Warszawą. Nieruchomość o powierzchni 59.5 m2 usytuowana jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł59 m² 13 983,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 mkw, znajdujące się na 1 piętrze w bloku mieszkalnym z windą, zlokalizowanym przy ul. Elizy Orzeszkowej w Piastowie. - jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Piastów,mazowieckie

840 000 zł60,48 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowy apartament w samym centrum Piastowa ul. Warszawska 28. Powierzchnia lokalu 61 m2. Osiedle, monitorowane, zarządzane przez wspólnotę mieszkaniową. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

802 000 zł66,84 m² 11 998,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Agencja nie pobiera prowizji od kupującego Zdjęcia użyte w ogłoszeniu są wizualizacjami i nie przedstawiają stanu obecnego. Klatka A lok. 6 ekspozycja wschodnia. - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Bodycha

Piastów,mazowieckie

1 034 000 zł86,18 m² 11 998,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Agencja nie pobiera prowizji od kupującego Zdjęcia użyte w ogłoszeniu są wizualizacjami i nie przedstawiają stanu obecnego. Klatka B lok. 35 Ekspozycja wschodnia. - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Bodycha

Piastów,mazowieckie

826 184 zł67,72 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wysokiej jakości bezpośrednio od dewelopera 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.72 m , usytuowane na parterze nowo wybudowanego budynku w Piastowie, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Bodycha

Piastów,mazowieckie

1 634 000 zł179,39 m² 11 986,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Agencja nie pobiera prowizji od kupującego Zdjęcia użyte w ogłoszeniu są wizualizacjami i nie przedstawiają stanu obecnego. Klatka B lok. 51 Ekspozycja północna. - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Piastów,mazowieckie

665 000 zł41 m² 16 219,51 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Słoneczne i nowoczesne 2 pokoje z dużym tarasem ursus/piastów Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na ostatnim (5.) piętrze w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Piastów,mazowieckie

525 000 zł46,70 m² 11 241,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaoferować mieszkanie o powierzchni 46,7 m , na którą składają się: - salon 18m2 - sypialnia 12m2 - oddzielna widna kuchnia 8m2 - przedpokój - łazienka z oknem 4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Piastów,mazowieckie

540 000 zł47,80 m² 11 297,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, zlokalizowane na 2. piętrze bloku z cegły, w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Piastów,mazowieckie

739 000 zł46,63 m² 15 848,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokojowy apartament z olbrzymim ok.70 m2 tarasem. Sprzedawany lokal mieści się w kameralnym 9 mieszkaniowym budynku. W podanej cenie i metrażu, duża ponad 6 m2 komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł42,95 m² 12 898,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zdjęcia pokazują realny stan mieszkania Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,95 m , z osobną kuchnią, po kompleksowym remoncie - gotowe do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

811 320 zł67,61 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednio od developera! Na sprzedaż wysokiej jakości 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.61 m , usytuowane na parterze nowo wybudowanego budynku w Piastowie, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł120 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie z dużym tarasem i balkonem [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia ofertę najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Piastów,mazowieckie

605 000 zł48 m² 12 604,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piastów, ul. Elizy orzeszkowej, 3 pokoje, 51m2, balkon + piwnica 15 min pieszo do stacji pkp Piastów 37 minut do centrum Warszawy Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Piastów,mazowieckie

747 300 zł47 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3 pokojowe mieszkanie w centrum Piastowa, o pow. 47 m2, usytuowane na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie rozkładowe, narożne (zachód, północ), w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Harcerska

Piastów,mazowieckie

539 000 zł47 m² 11 541,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Piastów,mazowieckie

599 000 zł58 m² 10 327,60 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze w 11-piętrowym zadbanym budynku z windą w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej w Piastowie. Winda dojeżdża do piętra dziesiątego. Na łączną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Piastów,mazowieckie

499 000 zł48 m² 10 331,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4 piętrze w budynku z windą w Piastowie. Lokal składa się z: dwóch niezależnych pokoiwidnej, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piastów,mazowieckie

549 000 zł46 m² 11 934,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Informacja: nieruchomość objęta jest umową przedwstępną, jednak prezentacje są nadal możliwe do czasu finalnej decyzji banku. Jasne 2 pokoje z osobną kuchnią, po odświeżeniu, blisko pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Józefa Piłsudskiego

Piastów,mazowieckie

485 000 zł30 m² 16 166,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Sprzedaż prywatna - proszę agencje O niekontaktowanie się 30 m - Piastów, piłsudskiego 14 | 485 000 pln Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 30 m w Piastowie przy ul. Piłsudskiego 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Piastów,mazowieckie

605 000 zł48 m² 12 604,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Harcerska

Piastów,mazowieckie

539 000 zł47 m² 11 541,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Piastów,mazowieckie

495 000 zł37 m² 13 306,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane w centrum Piastowa, przy ul. Piłsudskiego. Świetna lokalizacja blisko skm, komunikacji miejskiej i pełnej infrastruktury. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Piastów,mazowieckie

1 050 000 zł80 m² 13 077,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na niską zabudowę, w spokojnej okolicy położone przy ul. Wybickiego w Piastowie tuż przy drodze ekspresowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Piastów,mazowieckie

630 000 zł67 m² 9 402,99 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na ostatnim piętrze w budynku z lat 80-tych zlokalizowane w Piastowie. Budynek z 1982r po remoncie, odnowiona elewacja (termomodernizacja w 2016r),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Piastów,mazowieckie

747 300 zł47 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Piastów,mazowieckie

429 000 zł38 m² 11 289,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku bez windy z około 1970 roku zlokalizowane w Piastowie przy al. Wojska Polskiego. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Piastów,mazowieckie

1 050 000 zł80 m² 13 077,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne 3-pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia 4 pokoju, z widokiem na niską zabudowę, w spokojnej okolicy położone przy ul. Wybickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Warszawy

Piastów,mazowieckie

599 000 zł43 m² 13 946,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,95 m , z oddzielną kuchnią, po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod.