dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Piastów

137 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

137 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

670 000 zł53,50 m² 12 523,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Zapraszam na prezentację mieszkania zlokalizowanego w cichej i spokojnej okolicy w Piastowie przy ul. Skorupki. Osiedle/budynek: mieszkanie znajduje się w niskim 4. piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł75,74 m² 9 096,91 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Dom 75 m z prywatnym ogrodem to wspaniałe miejsce do życia. Tuż przy wejściu czeka duże wc z miejscem na mini pralnię, a dalej duży salon z doświetlonym aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł75,74 m² 9 096,91 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł84,31 m² 9 121,10 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Oto rodzinny dom o powierzchni 84 m z ponad 100-metrowym ogrodem. Salon z ekspozycją północno-wschodnią zapewnia rześkie powietrze i przyjemną temperaturę nawet latem,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

127,78 zł/m²18 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia pawilon usługowo handlowy o powierzchni około 18m2 dostępny od zaraz! Aleja Wojska Polskiego 10 Piastów, kwota czynszu to kwota brutto. Zapraszamy do kontaktu pod nr   , 660.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Wysockiego

Piastów,mazowieckie

80 zł/m²37,50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gotowy lokal usługowy w centrum Piastowa przy ul. Wysockiego zacznij zarabiać od pierwszego dnia! Na wynajęcia lub na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony lokal użytkowy, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

489 000 zł42,95 m² 11 385,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy Państwa na dzień otwarty 31.05.2026 wyjątkowej nieruchomości. Ilość terminów jest ograniczona - obowiązują wcześniejsze zapisy. To doskonała okazja, aby obejrzeć mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 128 564 zł97,29 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97,29 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł83,52 m² 11 362,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania w zabudowie szeregowej, składającego się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, gabinetu, łazienki, wc, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł90,20 m² 10 521,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:marzec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego mieszkania w zabudowie szeregowej, składającego się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, gabinetu, łazienki, wc, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł90,20 m² 10 521,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:marzec 2027

Szczegóły ogłoszenia

2 289 000 zł403 m² 5 679,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:897 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący w Piastowie, usytuowany na działce o powierzchni 897 m . Nieruchomość o całkowitej powierzchni 403 m (275,9.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 667 505 zł158,81 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 158,81 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

801 746 zł66,84 m² 11 995 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,84 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

826 184 zł67,72 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,72 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 942 710 zł185,02 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 618 680 zł154,16 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 154,16 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł54,95 m² 9 444,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Trzypokojowe mieszkanie 55-metrowe z aneksem kuchennym to idealna opcja dla rodziny z dzieckiem. Salon z balkonem o ekspozycji południowej jest doskonały dla miłośników słońca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł55,24 m² 10 662,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Ten 55-metrowy lokal parterowy z kameralnym ogródkiem został zaprojektowany z myślą o rodzinie. Ogród przez większość dnia jest oświetlany przez słońce. Wyjście do niego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł55,24 m² 10 481,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 371 600 zł114,30 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 114,30 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 441 020 zł137,24 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 137,24 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

1 942 710 zł185,02 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Dworska

Piastów,mazowieckie

210 560 zł1 316 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Dzień dobry! Jeśli szukają Państwo działki, na której można sprawnie rozpocząć budowę, bez tracenia miesięcy w urzędach to świetnie Państwo trafili. Mam w swojej ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Warszawska

Piastów,mazowieckie

2 050 000 zł170 m² 12 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:712 m²

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Piastowie, okolice ulicy Warszawskiej. Dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej około 170 m2. Wybudowany w 2 etapach. Nowsza część oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł94 m² 14 893,62 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w cenionej, spokojnej części Piastowa przy ul. Witolda Pileckiego 2. Piastów to kameralne, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Warszawska

Piastów,mazowieckie

520 000 zł47,78 m² 10 883,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 47,78 m2 usytuowany w Piastowie przy ul. Warszawskiej. Lokal mieści się na parterze budynku mieszkalnego z 2014 roku. W pobliżu przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

1 310 000 zł170 m² 7 706 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Proponujemy Państwu wolnostojący dom w ładnej, zielonej okolicy, wśród zabudowy jednorodzinnej w Piastowie. Budynek jest z lat 50-tych i pewne jego elementy są na pewno do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Piastów,mazowieckie

525 000 zł46,70 m² 11 241,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaoferować mieszkanie o powierzchni 46,7 m , na którą składają się: - salon 18m2 - sypialnia 12m2 - oddzielna widna kuchnia 8m2 - przedpokój - łazienka z oknem 4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

802 000 zł66,84 m² 11 998,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Agencja nie pobiera prowizji od kupującego Zdjęcia użyte w ogłoszeniu są wizualizacjami i nie przedstawiają stanu obecnego. Klatka A lok. 6 ekspozycja wschodnia. - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Piastów

Piastów,mazowieckie

1 470 000 zł250 m² 5 880 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Piastów-bohaterów wolności-działka -762M2 Z budynkiem 253M2. Do sprzedaży budynek o powierzchni 253m2 posadowiony na działce 762 m2 w bardzo dobrej lokalizacji. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Bodycha

Piastów,mazowieckie

1 169 498 zł99,11 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 99,11 m , usytuowane na parterze nowo wybudowanego budynku w Piastowie, tuż przy granicy z warszawskim Ursusem. Bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Piastów,mazowieckie

840 000 zł60,48 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowy apartament w samym centrum Piastowa ul. Warszawska 28. Powierzchnia lokalu 61 m2. Osiedle, monitorowane, zarządzane przez wspólnotę mieszkaniową. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Piastów,mazowieckie

739 000 zł46,63 m² 15 848,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokojowy apartament z olbrzymim ok.70 m2 tarasem. Sprzedawany lokal mieści się w kameralnym 9 mieszkaniowym budynku. W podanej cenie i metrażu, duża ponad 6 m2 komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł56 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 58 m2 zlokalizowane na III piętrze w odnowionej kamienicy. Dwa obszerne pokoje ,kuchnia łazienka osobno od wc .Mieszkanie jest przygotowywane na przyjęcie lokatorów.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Piastów

Piastów,mazowieckie

15 000 zł305,50 m² 49,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek wolnostojący parter całkowita powierzchnia 155,5 m2 - magazyn 96 m2, chłodnie 41 m2, komunikacja 19 m2. Piętro 150 m2 - pokoje biurowe, kuchnia, socjal, toaleta. Całość 305 m2. Magazyn wys 4,25.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Piastów,mazowieckie

665 000 zł41 m² 16 219,51 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Słoneczne i nowoczesne 2 pokoje z dużym tarasem ursus/piastów Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na ostatnim (5.) piętrze w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Bodycha

Piastów,mazowieckie

1 034 000 zł86,18 m² 11 998,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Agencja nie pobiera prowizji od kupującego Zdjęcia użyte w ogłoszeniu są wizualizacjami i nie przedstawiają stanu obecnego. Klatka B lok. 35 Ekspozycja wschodnia. - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł37 m² 13 378,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim budynku zlokalizowane w Piastowie przy ul. Jarosława Dąbrowskiego. Teren osidla częściowo ogrodzony (ogród dla mieszkańców). Na.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł59,50 m² 16 722,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy apartament dwupokojowy, położony w centrum Piastowa, tuż przy granicy z Warszawą. Nieruchomość o powierzchni 59.5 m2 usytuowana jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł697 m² 1 133,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż narożna działka o pow. 697 m2 zlokalizowana w Piastowie. Działka w kształcie trapezu o przybliżonych wymiarach: 36 x 37 x 27 x 13 [m]. Częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 045 000 zł77,21 m² 13 534,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rynek pierwotny, bez prowizji, bez pcc (2%) lokal Z wykończony pod klucz Kameralna inwestycja deweloperska (tylko 19 mieszkań) zlokalizowana ok.400 m od Warszawy 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem, ul. Brandta

Piastów,mazowieckie

1 459 000 zł124,23 m² 11 744,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:391 m²

Stan deweloperski, bez prowizji, bez pcc Nowa inwestycja w trakcie realizacji: nieruchomość znajduje się blisko granicy z Warszawą (około 1 km). Deweloper jest lokalną firmą, która działa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą, Aleja Krakowska

Piastów,mazowieckie

1 800 000 zł350 m² 5 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 028 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w północnej części Piastowa .Działka o powierzchni 1028 m2 zabudowana budynkiem wolnostojący o powierzchni ok. 350m2 ,budynek składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Piastów

Piastów,mazowieckie

529 900 zł105 m² 5 046,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 344 m²

Zgrabny dom wolnostojący w Piastowie (gmina Jedlińsk) według projektu "dom w zielistkach 31" (gmina Jedlińsk) z możliwością wykończenia do stanu deweloperskiego przez Inwestora. To.

Szczegóły ogłoszenia

747 000 zł59,90 m² 12 470,78 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie w trzech pokojach z oddzielną łazienką i wc o powierzchni 59,90 m2. Słoneczne ,rozkładowe ,przestronne mieszkanie w cichej i spokojnej dzielnicy.