dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Piastów - Sprzedaż i najem

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

760 000 zł64,70 m² 11 746,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Żbikowska w Piastowie po północnej stronie miasta. Do sprzedaży funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok. 65 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł51 m² 78,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umowa W trybie najmu okazjonalnego. Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2, w Centrum Piastowa, w budynku z 2025 roku. Mieszkanie rozkładowe, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł42 m² 73,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa W trybie najmu okazjonalnego. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, w Centrum Piastowa, w budynku z 2022 roku. Mieszkanie rozkładowe, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Piastów

Piastów,mazowieckie

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania | Świetna lokalizacja | 39 m Szukasz komfortowego, zadbanego mieszkania w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do Warszawy? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Bodycha

Piastów,mazowieckie

1 169 498 zł99,11 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 99,11 m , usytuowane na parterze nowo wybudowanego budynku w Piastowie, tuż przy granicy z warszawskim Ursusem. Bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Piastów

Piastów,mazowieckie

830 000 zł66 m² 12 575,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1924

Na sprzedaż mieszkanie 66 m z ogródkiem gotowe do zamieszkania Oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m, położone na parterze kamienicy piętrowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł45,35 m² 11 466,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 45,35 m, z przynależną przestronną piwnicą (6,31 m), położone na 3. piętrze solidnego, ceglanego budynku w Piastowie zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Bodycha

Piastów,mazowieckie

990 000 zł77,09 m² 12 842,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Avenue Estate prezentuje jasne oraz ustawne mieszkanie w Piastowie! Stan deweloperski gotowy do własnej aranżacji. Atuty - Dużo naturalnego światła - Stan deweloperski gotowy do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł59,50 m² 16 722,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy apartament dwupokojowy, położony w centrum Piastowa, tuż przy granicy z Warszawą. Nieruchomość o powierzchni 59.5 m2 usytuowana jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 245 000 zł76,52 m² 16 270,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie 76,5 m | 1 piętro | balkon | garaż 2 auta | Pruszków, ul. Bohaterów Warszawy Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,52 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Bodycha

Piastów,mazowieckie

826 184 zł67,72 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wysokiej jakości bezpośrednio od dewelopera 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.72 m , usytuowane na parterze nowo wybudowanego budynku w Piastowie, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł42,95 m² 12 898,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zdjęcia pokazują realny stan mieszkania Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,95 m , z osobną kuchnią, po kompleksowym remoncie - gotowe do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł59,40 m² 11 700,34 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,40 m z przynależną komórką 2,57 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku wyposażonym w windę. Stan budynku i mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

811 320 zł67,61 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednio od developera! Na sprzedaż wysokiej jakości 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.61 m , usytuowane na parterze nowo wybudowanego budynku w Piastowie, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Piastów

Piastów,mazowieckie

632 000 zł60,20 m² 10 498,34 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż: funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Piastowie idealne do własnej aranżacji Szukasz przestrzeni, którą urządzisz dokładnie po swojemu? Ta oferta to świetna baza do stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piastów,mazowieckie

549 000 zł46 m² 11 934,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Informacja: nieruchomość objęta jest umową przedwstępną, jednak prezentacje są nadal możliwe do czasu finalnej decyzji banku. Jasne 2 pokoje z osobną kuchnią, po odświeżeniu, blisko pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Piastów,mazowieckie

635 000 zł54 m² 11 776,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem 30 m2 (nr 4a Ścianka wydzielająca trzeci pokój (z pełnowymiarowym oknem balkonowym) jest do wykonania jako zmiana lokatorska (dodatkowo płatna) zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ogińskiego

Piastów,mazowieckie

587 000 zł50 m² 11 749,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem 26 m2 (nr 9a). Kupujący nie płaci prowizji, sprzedaż obsługiwana jest przez agencje pośrednictwa należącą do dewelopera. Dużym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ogińskiego

Piastów,mazowieckie

720 000 zł54 m² 13 355,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem 140 m2 (nr 1a) z osobna prywatną bramą. W obrębie ogródka znajdują się dwa miejsca postojowe (w cenie). Ścianka wydzielająca trzeci pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Piastów,mazowieckie

630 000 zł67 m² 9 402,99 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na ostatnim piętrze w budynku z lat 80-tych zlokalizowane w Piastowie. Budynek z 1982r po remoncie, odnowiona elewacja (termomodernizacja w 2016r),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Piastów,mazowieckie

580 000 zł45 m² 13 013,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem 108 m2 (nr 12a). Kupujący nie płaci prowizji, sprzedaż obsługiwana jest przez agencje pośrednictwa należącą do dewelopera. Dużym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ogińskiego

Piastów,mazowieckie

780 000 zł83 m² 9 382,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4-pokojowe mieszkanie nr 2b o powierzchni 83,13 m2 (52,13 m2 na piętrze w stanie deweloperskim + 31 m2 poddasze w stanie surowym, do adaptacji koszt ok. 95 000 netto) z balkonem 3,25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Warszawy

Piastów,mazowieckie

599 000 zł43 m² 13 946,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,95 m , z oddzielną kuchnią, po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piastów

Piastów,mazowieckie

579 000 zł48 m² 12 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Piastowa. Lokal znajduje się na 3. (ostatnim) piętrze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Piastów,mazowieckie

700 000 zł51 m² 13 752,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, które 2 lata temu przeszło kapitalny remont. Lokal wykończony z dbałością o detale, w pełni umeblowany oraz klimatyzowany. Największe atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plater

Piastów,mazowieckie

519 000 zł47 m² 11 137,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 46,6 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym położonym w zacisznej ulicy z dala od dużego ruchu .Mieszkanie w układzie trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Piastów,mazowieckie

650 000 zł51 m² 12 745,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia idealne dla rodziny! Spokojna okolica dużo zieleni pełna infrastruktura komfortowy układ Przedstawiam niezwykle przytulne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Piastów,mazowieckie

630 000 zł67 m² 9 402,99 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piastów

Piastów,mazowieckie

696 730 zł72 m² 9 676,81 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 72,2 m2 M-4 vintage Bezpośrednio Mieszkanie od pierwszego właściciela Czyste, zadbane i uszanowane Lokalizacja na IV piętrze w 7-mio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pileckiego

Piastów,mazowieckie

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 56 m, zlokalizowanego w Piastowie, w nowoczesnym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybickiego

Piastów,mazowieckie

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 mkw z balkonem, położone w Piastowie przy ul. Wybickiego 1. Lokal znajduje się w dobrze skomunikowanej, miejskiej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sadowskiego

Piastów,mazowieckie

880 000 zł78 m² 11 279,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty Mieszkanie o powierzchni 78,02m2 z tarasem na dachu o powierzchni 62,52m2. Podstawowe informacje: trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 78,02 m2 , z dużym tarasem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Piastów

Piastów,mazowieckie

849 000 zł90 m² 9 412,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż | lokal 90,20m2 | miejsce postojowe I balkon 3,8m2 | piastów | 849 000zł Na sprzedaż dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 90,20m , zlokalizowany w trzykondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Piastów,mazowieckie

599 000 zł62 m² 9 661,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie o bardzo dobrym rozplanowaniu pomieszczeń znajdujące się na zadbanym pełnym zieleni osiedlu na 1 piętrze w kameralnym 3 piętrowym bloku.Mieszkanie w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piastów,mazowieckie

579 000 zł48 m² 12 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piastów,mazowieckie

764 000 zł54 m² 14 253,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Poznaj ofertę zakupu pięknego mieszkania w angielskim stylu. *1 piętro, balkon, kamienica po rewitalizacji, udział w działce, 2 miejsca parkingowe i piwnica w cenie. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paderewskiego

Piastów,mazowieckie

800 000 zł124 m² 6 436,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Unikalna okazja inwestycyjna mieszkanie dwupoziomowe - miejsce postojowe I piwnica - gratis! - super cena! zainwestuj W nieruchomość która zarabia cały rok! Nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Piastów,mazowieckie

598 000 zł44 m² 13 560,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 44,10m2. Mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku z windą przy ulicy Górna Droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Piastów,mazowieckie

1 950 000 zł140 m² 13 922,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Nowy, uroczy, jasny i słoneczny apartament o powierzchni 140,06 m 2 usytuowany na ostatnim piętrze, strzeżonego apartamentowca z ochroną i monitoringiem na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piastów,mazowieckie

785 000 zł54 m² 14 477,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

54 metrowe mieszkanie w angielskim stylu w klimatycznej kamienicy w Piastowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Jest jasne, rozkładowe, okna wychodzą na 3 strony świata. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Tysiąclecia

Piastów,mazowieckie

561 000 zł46 m² 12 195,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 46 m2 usytuowane na parterze w czteropiętrowym bloku z lat 50-tych, przy alei Tysiąclecia w Piastowie. Rozbudowana infrastruktura osiedlowa:.