dowolna

Mieszkania w nowym bloku Piastów - Oferty sprzedaży lub najmu

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

2 000 000 zł105 m² 19 047,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe 105 m | Piastów | blisko pkp | wysoki standard Na sprzedaż niezwykle przestronne i klimatyczne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 105 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł51 m² 78,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umowa W trybie najmu okazjonalnego. Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2, w Centrum Piastowa, w budynku z 2025 roku. Mieszkanie rozkładowe, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł42 m² 73,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa W trybie najmu okazjonalnego. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, w Centrum Piastowa, w budynku z 2022 roku. Mieszkanie rozkładowe, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Bodycha

Piastów,mazowieckie

1 942 710 zł185,02 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Bodycha

Piastów,mazowieckie

1 667 505 zł158,81 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 158,81 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Piastów,mazowieckie

665 000 zł41 m² 16 219,51 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Słoneczne i nowoczesne 2 pokoje z dużym tarasem ursus/piastów Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na ostatnim (5.) piętrze w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł54 m² 12 574,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż! Mieszkanie w samym Centrum Piastowa! 2 niezależne pokoje | oddzielna kuchnia | balkon Oferujemy 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2, położone na 1 piętrze z 3. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Bodycha

Piastów,mazowieckie

1 169 498 zł99,11 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 99,11 m , usytuowane na parterze nowo wybudowanego budynku w Piastowie, tuż przy granicy z warszawskim Ursusem. Bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Bodycha

Piastów,mazowieckie

1 618 680 zł154,16 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 154,16 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 045 000 zł77,21 m² 13 534,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rynek pierwotny, bez prowizji, bez pcc (2%) lokal Z wykończony pod klucz Kameralna inwestycja deweloperska (tylko 19 mieszkań) zlokalizowana ok.400 m od Warszawy 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Bodycha

Piastów,mazowieckie

826 184 zł67,72 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,72 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Piastów,mazowieckie

739 000 zł46,63 m² 15 848,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokojowy apartament z olbrzymim ok.70 m2 tarasem. Sprzedawany lokal mieści się w kameralnym 9 mieszkaniowym budynku. W podanej cenie i metrażu, duża ponad 6 m2 komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Bodycha

Piastów,mazowieckie

1 128 564 zł97,29 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97,29 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Bodycha

Piastów,mazowieckie

1 034 000 zł86,18 m² 11 998,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Agencja nie pobiera prowizji od kupującego Zdjęcia użyte w ogłoszeniu są wizualizacjami i nie przedstawiają stanu obecnego. Klatka B lok. 35 Ekspozycja wschodnia. - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Bodycha

Piastów,mazowieckie

990 000 zł77,09 m² 12 842,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Avenue Estate prezentuje jasne oraz ustawne mieszkanie w Piastowie! Stan deweloperski gotowy do własnej aranżacji. Atuty - Dużo naturalnego światła - Stan deweloperski gotowy do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Bodycha

Piastów,mazowieckie

801 746 zł66,84 m² 11 995 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,84 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Bodycha

Piastów,mazowieckie

1 634 000 zł179,39 m² 11 986,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Agencja nie pobiera prowizji od kupującego Zdjęcia użyte w ogłoszeniu są wizualizacjami i nie przedstawiają stanu obecnego. Klatka B lok. 51 Ekspozycja północna. - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

802 000 zł66,84 m² 11 998,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Agencja nie pobiera prowizji od kupującego Zdjęcia użyte w ogłoszeniu są wizualizacjami i nie przedstawiają stanu obecnego. Klatka A lok. 6 ekspozycja wschodnia. - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Bodycha

Piastów,mazowieckie

1 371 600 zł114,30 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 114,30 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł63 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 63 m2 w budynku usytuowanym na posesji właściciela przy ulicy o małym natężeniu ruchu. Mieszkanie jest świeżo odnowione, przeznaczone na cele.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł59,50 m² 16 722,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy apartament dwupokojowy, położony w centrum Piastowa, tuż przy granicy z Warszawą. Nieruchomość o powierzchni 59.5 m2 usytuowana jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł59 m² 13 983,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 mkw, znajdujące się na 1 piętrze w bloku mieszkalnym z windą, zlokalizowanym przy ul. Elizy Orzeszkowej w Piastowie. - jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 245 000 zł76,52 m² 16 270,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie 76,5 m | 1 piętro | balkon | garaż 2 auta | Pruszków, ul. Bohaterów Warszawy Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,52 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Bodycha

Piastów,mazowieckie

826 184 zł67,72 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wysokiej jakości bezpośrednio od dewelopera 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.72 m , usytuowane na parterze nowo wybudowanego budynku w Piastowie, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Bodycha

Piastów,mazowieckie

1 441 020 zł137,24 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 137,24 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Piastów,mazowieckie

1 459 000 zł124,23 m² 11 744,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Stan deweloperski, bez prowizji, bez pcc Nowa inwestycja w trakcie realizacji: nieruchomość znajduje się blisko granicy z Warszawą (około 1 km). Deweloper jest lokalną firmą, która działa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Bodycha

Piastów,mazowieckie

1 942 710 zł185,02 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

811 320 zł67,61 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednio od developera! Na sprzedaż wysokiej jakości 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.61 m , usytuowane na parterze nowo wybudowanego budynku w Piastowie, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Piastów,mazowieckie

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

EN version scroll down Przytulne i nowoczesne, świeżo urządzone mieszkanie w nowym budynku ( 2025 r.)w Piastowie, 8 min do stacji PKP nowoczesne osiedle z 2025 r., mieszkanie jeszcze pachnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piastów,mazowieckie

528 000 zł34 m² 15 393,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe, jasne i funkcjonalne idealne na start mieszkanie (34,3m2) mieszkanie położone na 2 piętrze 3 piętrowego bloku. Mieszkanie znajduje się na zaprojektowanym w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Piastów,mazowieckie

747 300 zł47 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3 pokojowe mieszkanie w centrum Piastowa, o pow. 47 m2, usytuowane na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie rozkładowe, narożne (zachód, północ), w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bodycha

Piastów,mazowieckie

668 000 zł41 m² 16 292,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokojowe mieszkanie w Piastowie, ul. Bodycha, na pograniczu Piastowa i Ursusa o pow. 41 m2, usytuowane na 5 - ostatnim piętrze w budynku z windą z 2016 r. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Piastów,mazowieckie

635 000 zł54 m² 11 776,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem 30 m2 (nr 4a Ścianka wydzielająca trzeci pokój (z pełnowymiarowym oknem balkonowym) jest do wykonania jako zmiana lokatorska (dodatkowo płatna) zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ogińskiego

Piastów,mazowieckie

587 000 zł50 m² 11 749,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem 26 m2 (nr 9a). Kupujący nie płaci prowizji, sprzedaż obsługiwana jest przez agencje pośrednictwa należącą do dewelopera. Dużym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bodycha

Piastów,mazowieckie

668 000 zł41 m² 16 292,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ogińskiego

Piastów,mazowieckie

720 000 zł54 m² 13 355,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem 140 m2 (nr 1a) z osobna prywatną bramą. W obrębie ogródka znajdują się dwa miejsca postojowe (w cenie). Ścianka wydzielająca trzeci pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Piastów,mazowieckie

1 050 000 zł80 m² 13 077,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na niską zabudowę, w spokojnej okolicy położone przy ul. Wybickiego w Piastowie tuż przy drodze ekspresowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Piastów,mazowieckie

580 000 zł45 m² 13 013,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem 108 m2 (nr 12a). Kupujący nie płaci prowizji, sprzedaż obsługiwana jest przez agencje pośrednictwa należącą do dewelopera. Dużym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ogińskiego

Piastów,mazowieckie

780 000 zł83 m² 9 382,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4-pokojowe mieszkanie nr 2b o powierzchni 83,13 m2 (52,13 m2 na piętrze w stanie deweloperskim + 31 m2 poddasze w stanie surowym, do adaptacji koszt ok. 95 000 netto) z balkonem 3,25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Piastów,mazowieckie

747 300 zł47 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Piastów,mazowieckie

1 050 000 zł80 m² 13 077,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne 3-pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia 4 pokoju, z widokiem na niską zabudowę, w spokojnej okolicy położone przy ul. Wybickiego.