dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Piastów - Oferty sprzedaży i najmu

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Piastów,mazowieckie

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie powstałe z adaptacji poddasza w kamienicy, po podłodze 48m2, powierzchnia mieszkalna ok. 20m2. Okna wyłącznie dachowe. Łazienka z wanną. Mieszkanie umeblowane - stół,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł37 m² 13 378,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim budynku zlokalizowane w Piastowie przy ul. Jarosława Dąbrowskiego. Teren osidla częściowo ogrodzony (ogród dla mieszkańców). Na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Piastów,mazowieckie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone w Piastowie przy ul. Reja, usytuowane na wysokim parterze w budynku mieszkalnym. Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do wprowadzenia się od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł49 m² 13 673,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie północna strona Piastowa. Oferujemy funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie z ekspozycją okien na południe i wschód, co zapewnia doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

595 000 zł50,57 m² 11 765,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

2-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogrodem | Piastów, ul. Popiełuszki Cena: 595 000 zł Dodatkowo: komórka + piwnica 30 000 zł Cena do negocjacji Na sprzedaż mieszkanie własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Piastów

Piastów,mazowieckie

830 000 zł66 m² 12 575,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1924

Na sprzedaż mieszkanie 66 m z ogródkiem gotowe do zamieszkania Oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m, położone na parterze kamienicy piętrowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Żółkiewskiego

Piastów,mazowieckie

749 000 zł72,30 m² 10 359,61 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Przedstawiam jasne, przestronne mieszkanie położone przy ul. Żółkiewskiego w Piastowie. Lokal o powierzchni 72,30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Piastów,mazowieckie

485 000 zł32,25 m² 15 038,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie 1-pokojowe w centrum Piastowa, przy Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni 32 m2, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Piastów

Piastów,mazowieckie

499 900 zł40,02 m² 12 491,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,02 m , położone na 2 piętrze zadbanego bloku. Lokal składa się z: dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju. Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 58 m2 zlokalizowane na III piętrze w odnowionej kamienicy. Dwa obszerne pokoje ,kuchnia łazienka osobno od wc .Mieszkanie jest przygotowywane na przyjęcie lokatorów.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł37 m² 13 783,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Do sprzedanie 2 pokojowe mieszkanie w Piastowie (powiat Pruszkowski) przy ul. Dąbrowskiego. Bardzo dobra lokalizacja (centrum) z szybkim i łatwym dojazdem do Pruszkowa (ok.5 km).

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł46,70 m² 11 541,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z 1970 roku zlokalizowane w Piastowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon 18m2 - sypialnia 12m2 - oddzielna widna.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł66 m² 12 575,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1924

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe - 66m2, idealne dla rodziny z dziećmi. W cenie duży, zadbany ogród z altanką! Mieszkanie mieści się w kamienicy, w której mieszkają jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Piastów,mazowieckie

525 000 zł46,70 m² 11 241,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaoferować mieszkanie o powierzchni 46,7 m , na którą składają się: - salon 18m2 - sypialnia 12m2 - oddzielna widna kuchnia 8m2 - przedpokój - łazienka z oknem 4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Piastów,mazowieckie

540 000 zł47,80 m² 11 297,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, zlokalizowane na 2. piętrze bloku z cegły, w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Piastów,mazowieckie

640 000 zł60,20 m² 10 631,23 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na zieloną okolicę Piastowa k/warszawy, usytuowane na 8 piętrze w 9 piętrowym budynku. Rok budowy: 1981. Powierzchnia mieszkania: 60,2 m2:.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł38 m² 13 026,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku , Budynek po termomodernizacji. Mieszkanie gotowe do zamieszkania odświeżone i częściowo umeblowane .Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Piastów

Piastów,mazowieckie

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania | Świetna lokalizacja | 39 m Szukasz komfortowego, zadbanego mieszkania w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do Warszawy? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

747 000 zł59,90 m² 12 470,78 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie w trzech pokojach z oddzielną łazienką i wc o powierzchni 59,90 m2. Słoneczne ,rozkładowe ,przestronne mieszkanie w cichej i spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł59,40 m² 11 700,34 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,40 m z przynależną komórką 2,57 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku wyposażonym w windę. Stan budynku i mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł120 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie z dużym tarasem i balkonem [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia ofertę najmu.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł36 m² 12 472,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży mieszkanie w Piastowie o powierzchni 36 m2 w skład mieszkania wchodzi kuchnia , pokój ,łazienka , balkon i piwnica 6,69 m2. Mieszkanie czyste i zadbane. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Piastów

Piastów,mazowieckie

632 000 zł60,20 m² 10 498,34 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż: funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Piastowie idealne do własnej aranżacji Szukasz przestrzeni, którą urządzisz dokładnie po swojemu? Ta oferta to świetna baza do stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę w Piastowie przy ul. Harcerskiej, o powierzchni 27m2 z dostępem do piwnicy i miejsca postojowego przy bloku. Mieszkanie jest cztery lata po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żółkiewskiego

Piastów,mazowieckie

769 000 zł72 m² 10 636,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 72,3m usytuowane na 6 piętrze w 7-piętrowym bloku z windą z 1983 roku zlokalizowane w Piastowie przy ul. Hetmana Stefana Żółkiewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piastów,mazowieckie

650 000 zł60 m² 10 797,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Piastów,mazowieckie

495 000 zł37 m² 13 378,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Józefa Piłsudskiego

Piastów,mazowieckie

449 000 zł30 m² 14 818,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w Piastowie przy Alei Marszałka Józefa Piłsudskiego. Nieruchomość położona jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z 1972 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Harcerska

Piastów,mazowieckie

539 000 zł47 m² 11 541,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Piastów,mazowieckie

599 000 zł58 m² 10 327,60 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze w 11-piętrowym zadbanym budynku z windą w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej w Piastowie. Winda dojeżdża do piętra dziesiątego. Na łączną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piastów,mazowieckie

549 000 zł46 m² 11 934,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Informacja: nieruchomość objęta jest umową przedwstępną, jednak prezentacje są nadal możliwe do czasu finalnej decyzji banku. Jasne 2 pokoje z osobną kuchnią, po odświeżeniu, blisko pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żółkiewskiego

Piastów,mazowieckie

769 000 zł72 m² 10 636,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Józefa Piłsudskiego

Piastów,mazowieckie

485 000 zł30 m² 16 166,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Sprzedaż prywatna - proszę agencje O niekontaktowanie się 30 m - Piastów, piłsudskiego 14 | 485 000 pln Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 30 m w Piastowie przy ul. Piłsudskiego 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Harcerska

Piastów,mazowieckie

539 000 zł47 m² 11 541,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Piastów,mazowieckie

495 000 zł37 m² 13 306,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane w centrum Piastowa, przy ul. Piłsudskiego. Świetna lokalizacja blisko skm, komunikacji miejskiej i pełnej infrastruktury. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Piastów,mazowieckie

475 000 zł36 m² 13 380,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 2 pokojowe - 35.5m2 w akcie notarialnym, natomiast pomiary wykazują 38m2. Lokal na 6 piętrze w budynku z lat 80-tych zlokalizowany w Piastowie. W budynku winda. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Piastów,mazowieckie

630 000 zł67 m² 9 402,99 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na ostatnim piętrze w budynku z lat 80-tych zlokalizowane w Piastowie. Budynek z 1982r po remoncie, odnowiona elewacja (termomodernizacja w 2016r),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Piastów,mazowieckie

729 000 zł59 m² 12 272,70 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane w Piastowie. Blok z lat 80-tych po termomodernizacji. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Piastów,mazowieckie

429 000 zł38 m² 11 289,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku bez windy z około 1970 roku zlokalizowane w Piastowie przy al. Wojska Polskiego. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Warszawy

Piastów,mazowieckie

599 000 zł43 m² 13 946,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,95 m , z oddzielną kuchnią, po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod.