dowolna

Nieruchomości Piastów - Oferty sprzedaży nieruchomości

114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

114 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żeromskiego

Piastów,mazowieckie

1 690 000 zł341 m² 4 956,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:706 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wielofunkcyjny dom trzykondygnacyjny o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położony w doskonałej lokalizacji - Piastów, ul. Żeromskiego - zaledwie dwadzieścia minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Piastów,mazowieckie

1 050 000 zł80 m² 13 077,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na niską zabudowę, w spokojnej okolicy położone przy ul. Wybickiego w Piastowie tuż przy drodze ekspresowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Piastów,mazowieckie

475 000 zł36 m² 13 380,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 2 pokojowe - 35.5m2 w akcie notarialnym, natomiast pomiary wykazują 38m2. Lokal na 6 piętrze w budynku z lat 80-tych zlokalizowany w Piastowie. W budynku winda. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Piastów,mazowieckie

630 000 zł67 m² 9 402,99 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na ostatnim piętrze w budynku z lat 80-tych zlokalizowane w Piastowie. Budynek z 1982r po remoncie, odnowiona elewacja (termomodernizacja w 2016r),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Piastów,mazowieckie

580 000 zł45 m² 13 013,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem 108 m2 (nr 12a). Kupujący nie płaci prowizji, sprzedaż obsługiwana jest przez agencje pośrednictwa należącą do dewelopera. Dużym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ogińskiego

Piastów,mazowieckie

780 000 zł83 m² 9 382,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4-pokojowe mieszkanie nr 2b o powierzchni 83,13 m2 (52,13 m2 na piętrze w stanie deweloperskim + 31 m2 poddasze w stanie surowym, do adaptacji koszt ok. 95 000 netto) z balkonem 3,25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Piastów,mazowieckie

747 300 zł47 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3 pokojowe mieszkanie w centrum Piastowa, o pow. 47 m2, usytuowane na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie rozkładowe, narożne (zachód, północ), w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Piastów,mazowieckie

729 000 zł59 m² 12 272,70 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane w Piastowie. Blok z lat 80-tych po termomodernizacji. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Piastów,mazowieckie

429 000 zł38 m² 11 289,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku bez windy z około 1970 roku zlokalizowane w Piastowie przy al. Wojska Polskiego. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

1 310 000 zł170 m² 7 706 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Proponujemy Państwu wolnostojący dom w ładnej, zielonej okolicy, wśród zabudowy jednorodzinnej w Piastowie. Budynek jest z lat 50-tych i pewne jego elementy są na pewno do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Piastów,mazowieckie

1 050 000 zł80 m² 13 077,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne 3-pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia 4 pokoju, z widokiem na niską zabudowę, w spokojnej okolicy położone przy ul. Wybickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Warszawy

Piastów,mazowieckie

599 000 zł43 m² 13 946,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,95 m , z oddzielną kuchnią, po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piastów

Piastów,mazowieckie

539 000 zł47 m² 11 541,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w południowej części Piastowa. Mieszkanie przytulne i funkcjonalne o powierzchni 46,7 m , położone na 1. piętrze kameralnego bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piastów

Piastów,mazowieckie

579 000 zł48 m² 12 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Piastowa. Lokal znajduje się na 3. (ostatnim) piętrze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Piastów,mazowieckie

700 000 zł51 m² 13 752,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, które 2 lata temu przeszło kapitalny remont. Lokal wykończony z dbałością o detale, w pełni umeblowany oraz klimatyzowany. Największe atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Piastów,mazowieckie

605 000 zł48 m² 12 604,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piastów, ul. Elizy orzeszkowej, 3 pokoje, 51m2, balkon + piwnica 15 min pieszo do stacji pkp Piastów 37 minut do centrum Warszawy Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piastów

Piastów,mazowieckie

400 000 zł50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w Piastowie koło Warszawy. Pokoje - ok 20 m2 oraz ok 19 m2. Wysokość 3 m. Osobna, widna kuchnia 7,6 m2. Okna drewniane, dębowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Traugutta

Piastów,mazowieckie

899 000 zł77 m² 11 675,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,5 m , zlokalizowane w centrum Piastowa, przy ul. Romualda Traugutta. Mieszkanie: lokal położony jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Harcerska

Piastów,mazowieckie

539 000 zł47 m² 11 541,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z 1970 roku zlokalizowane w Piastowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon 18m2 - sypialnia 12m2 - oddzielna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Malczewskiego

Piastów,mazowieckie

790 000 zł560 m² 1 410,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka budowlana objęta Planem Zagospodarowania , w jednej z ostatnich dobrych lokalizacji w Piastowie przy ulicy Jacka Malczewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plater

Piastów,mazowieckie

519 000 zł47 m² 11 137,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 46,6 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym położonym w zacisznej ulicy z dala od dużego ruchu .Mieszkanie w układzie trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bodycha

Piastów,mazowieckie

995 000 zł78 m² 12 784,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Dzień Dobry, mam przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie w Piastowie, tuż przy granicy z warszawskim Ursusem- świetne połączenie spokoju przedmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Orła Białego

Piastów,mazowieckie

2 200 000 zł416 m² 5 288,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferujemy na sprzedaż sprzedaż budynek gospodarczo - użytkowy o powierzchni 100 m2, który służył jako warsztat oraz dom o powierzchni 316 m2. Idealne nieruchomości do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Piastów,mazowieckie

650 000 zł51 m² 12 745,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia idealne dla rodziny! Spokojna okolica dużo zieleni pełna infrastruktura komfortowy układ Przedstawiam niezwykle przytulne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skorupki

Piastów,mazowieckie

579 000 zł48 m² 12 138,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji - ul. ks. Ignacego Skorupki, piastów (centrum). Komfortowy układ, dwustronna ekspozycja i świetna komunikacja sprawiają,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

500 000 zł200 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 374 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym + budynek gospodarczy w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 1374m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Piastów,mazowieckie

747 300 zł47 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żółkiewskiego

Piastów,mazowieckie

769 000 zł72 m² 10 636,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 72,3m usytuowane na 6 piętrze w 7-piętrowym bloku z windą z 1983 roku zlokalizowane w Piastowie przy ul. Hetmana Stefana Żółkiewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Harcerska

Piastów,mazowieckie

539 000 zł47 m² 11 541,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

1 310 000 zł170 m² 7 706 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Piastów,mazowieckie

630 000 zł67 m² 9 402,99 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982