dowolna

Nieruchomości Piastów - Oferty sprzedaży nieruchomości

112 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

112 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kraszewskiego

Piastów,mazowieckie

1 350 000 zł761 m² 1 773,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 761 m z wymiarami 34x23 m. Nieruchomość znajduje się w miejskiej okolicy, co zapewnia łatwy dostęp do mediów: prąd, woda, gaz i kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Plater

Piastów,mazowieckie

1 670 000 zł220 m² 7 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bezpośrednio sprzedam dom, wyposażony i umeblowany. 8 pokoi, w tym studio na poddaszu z tarasem oraz garaż i piwnica (wysoki parter). Obecnie podzielony na 3 osobne mieszkania, można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Piastów,mazowieckie

615 000 zł48 m² 12 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piastów, ul. Elizy orzeszkowej, 3 pokoje, 51m2, balkon + piwnica 15 min pieszo do stacji pkp Piastów 37 minut do centrum Warszawy Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piastów

Piastów,mazowieckie

696 730 zł72 m² 9 676,81 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 72,2 m2 M-4 vintage Bezpośrednio Mieszkanie od pierwszego właściciela Czyste, zadbane i uszanowane Lokalizacja na IV piętrze w 7-mio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orła Białego

Piastów,mazowieckie

1 345 000 zł127 m² 10 618,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:343 m²

Stan deweloperski, bez prowizji, bez pcc Nowa inwestycja 2 budynków wolnostojących dwulokalowych (wygląd bliźniaka)w trakcie realizacji, zlokalizowana zaledwie300mod granicy Warszawy (administracyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Traugutta

Piastów,mazowieckie

899 000 zł77 m² 11 675,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,5 m , zlokalizowane w centrum Piastowa, przy ul. Romualda Traugutta. Mieszkanie: lokal położony jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Piastów,mazowieckie

950 000 zł89 m² 10 686,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:499 m²

Piastów parter domu 88,9 m z ogrodem + garaż Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość mieszkanie o powierzchni 88,9 m położone na parterze domu w Piastowie, z przynależną połową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skargi

Piastów,mazowieckie

769 000 zł58 m² 13 167,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane 4 minuty od granicy Warszawy- na ul. Piotra Skargi 17 Piastów. Kameralna inwestycja dewelopera Villa Piastów składa się z 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

1 495 000 zł214 m² 6 970 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:713 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą energooszczędnego domu wolnostojącego z garażem. Materiały, z których zbudowany jest dom sprawiają, że jest on idealnym rozwiązaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Piastów,mazowieckie

948 000 zł83 m² 11 460,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie jest już zarezerwowane i podatku pcc. Piękne mieszkanie o wysokim standardzie przy ulicy Warszawskiej. 4 pokoje, 2 łazienki o łącznej powierzchni użytkowej 82,71 m2 Główne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piastów,mazowieckie

899 000 zł85 m² 10 576,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:580 m²

Na sprzedaż, parterowy dom jednorodzinny z ogrodem w spokojnej części Piastowa o powierzchni 85 m , położony na zielonej działce o powierzchni 580 m w otoczeniu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Piastów,mazowieckie

739 000 zł62 m² 11 919,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Prezentowane 3-pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 61,90 m2, na którą składają się: - salon 24,88 m2, - oddzielna, widna kuchnia 5,95 m2, - dwie sypialnie 9,29 i 8,03 m2, - łazienka 2,75m2, - wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żółkiewskiego

Piastów,mazowieckie

770 000 zł72 m² 10 650,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 72,3m usytuowane na 6 piętrze w 7-piętrowym bloku z windą z 1983 roku zlokalizowane w Piastowie przy ul. Hetmana Stefana Żółkiewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Piastów,mazowieckie

1 330 000 zł126 m² 10 528,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w Piastowie. Dom znajduje się w spokojnej części Piastowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

1 310 000 zł170 m² 7 706 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Proponujemy Państwu wolnostojący dom w ładnej, zielonej okolicy, wśród zabudowy jednorodzinnej w Piastowie. Budynek jest z lat 50-tych i pewne jego elementy są na pewno do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Piastów,mazowieckie

405 000 zł37 m² 10 887,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane w centrum Piastowa, przy ul. Piłsudskiego. Świetna lokalizacja blisko skm, komunikacji miejskiej i pełnej infrastruktury. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sadowskiego

Piastów,mazowieckie

880 000 zł78 m² 11 279,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty Mieszkanie o powierzchni 78,02m2 z tarasem na dachu o powierzchni 62,52m2. Podstawowe informacje: trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 78,02 m2 , z dużym tarasem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piastów,mazowieckie

1 369 000 zł127 m² 10 807,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:293 m²

Stan deweloperski, bez prowizji, bez pcc Nowa inwestycja 2 budynków wolnostojących dwulokalowych (wygląd bliźniaka)w trakcie realizacji, zlokalizowana zaledwie 300 m od granicy Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Piastów,mazowieckie

429 000 zł38 m² 11 289,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku bez windy z około 1970 roku zlokalizowane w Piastowie przy al. Wojska Polskiego. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żółkiewskiego

Piastów,mazowieckie

770 000 zł72 m² 10 650,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Piastów,mazowieckie

615 000 zł48 m² 12 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piatstów, ul. Elizy orzeszkowej, 3 pokoje, 51m2, balkon + piwnica 15 min pieszo do stacji pkp Piastów 37 minut do centrum Warszawy Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Piastów,mazowieckie

429 000 zł38 m² 11 289,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Piastów,mazowieckie

900 000 zł60 m² 14 913 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z windą z 2022 roku zlokalizowane w Piastowie przy ul. Tadeusza Kościuszki. Na powierzchnię mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żółkiewskiego

Piastów,mazowieckie

770 000 zł72 m² 10 650,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Piastów,mazowieckie

619 000 zł60 m² 10 316,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Masz wizję? To mieszkanie czeka na nowe życie. Marzysz o własnym mieszkaniu, które urządzisz po swojemu od zera, bez kompromisów? Zależy Ci na dobrej lokalizacji, spokojnej okolicy i szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

1 310 000 zł170 m² 7 706 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Piastów,mazowieckie

430 000 zł40 m² 10 886,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Piastów

Piastów,mazowieckie

849 000 zł90 m² 9 412,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż | lokal 90,20m2 | miejsce postojowe I balkon 3,8m2 | piastów | 849 000zł Na sprzedaż dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 90,20m , zlokalizowany w trzykondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Piastów,mazowieckie

747 300 zł47 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3 pokojowe mieszkanie w centrum Piastowa, o pow. 47 m2, usytuowane na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie rozkładowe, narożne (zachód, północ), w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

1 495 000 zł214 m² 6 970 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:713 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Piastów,mazowieckie

629 000 zł60 m² 10 483,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skorupki

Piastów,mazowieckie

579 000 zł48 m² 12 138,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji - ul. ks. Ignacego Skorupki, piastów (centrum). Komfortowy układ, dwustronna ekspozycja i świetna komunikacja sprawiają,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Piastów,mazowieckie

810 000 zł59 m² 13 728,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w dwupiętrowym bloku z 2009 roku. Mieszkanie odświeżone, w bardzo dobrym stanie, gotowe do zamieszkania. Blok z windą na bezpiecznym, spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Piastów,mazowieckie

649 999 zł48 m² 13 649 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szukasz nowoczesnego mieszkania z dużym balkonem w Piastowie? To mieszkanie łączy komfort nowoczesnego wnętrza z urokiem spokojnego otoczenia. Świetny układ, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Reja

Piastów,mazowieckie

1 599 000 zł210 m² 7 614,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:596 m²

Dom z oddzielną częścią biurowo-produkcyjną i magazynową przy wiadukcie / obok przychodni | Piastów, reja 12a | Idealny pod firmę lub dwa mieszkania Opis ogłoszenia Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Piastów

Piastów,mazowieckie

1 700 000 zł298 m² 5 704,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Solidny i funkcjonalny dom z pięknym ogrodem, w doskonałej lokalizacji w Piastowie. O domu: ten dwupiętrowy dom o powierzchni około 213 m (+ 15m2 garaż + 70 m2 piwnica).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żółkiewskiego

Piastów,mazowieckie

779 000 zł72 m² 10 774,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Przedstawiam jasne, przestronne mieszkanie położone przy ul. Żółkiewskiego w Piastowie. Lokal o powierzchni 72,30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Żeromskiego

Piastów,mazowieckie

1 670 000 zł160 m² 10 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam do obejrzenia domu dwulokalowego zlokalizowanego w Piastowie. Inwestycja jest bliska ukończenia. Dom znajduje się w cichej okolicy,.