dowolna

Mieszkania w nowym bloku Piastów - Oferty sprzedaży lub najmu

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Witosa

Piastów,mazowieckie

1 121 750 zł190 m² 5 915,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2023

Przy tej ofercie nie pobieram wynagrodzenia od strony Kupującej! Ruszyła Przedsprzedaż atrakcyjnej jakościowo jak również cenowo segmentów, w inwestycji Zielone Tarasy, przy ul. Wincentego Witosa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Złotej Jesieni

Piastów,mazowieckie

490 000 zł41 m² 11 907,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja Szukasz prestiżowej nieruchomości, lecz cenisz sobie również kameralną atmosferę? Jeśli poszukujesz apartamentu, który zapewni Ci jednocześnie ciszę i odpoczynek od gwarnego miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przerwy-Tetmajera

Piastów,mazowieckie

2 600 zł29 m² 89,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Zapraszamy do wynajęcia 29m2 kawalerki w urokliwym Piastowie! To niesamowite mieszkanie, które oferuje wiele możliwości i wygodę dla swojego przyszłego najemcy. Ta nieumeblowana kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Przerwy-Tetmajera

Piastów,mazowieckie

2 600 zł32 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Zapraszamy do pięknego Piastowa, gdzie czeka na Ciebie doskonała okazja wynajmu kawalerki o powierzchni 32m2. To nieumeblowane mieszkanie oferuje wiele zalet, które sprawią, że poczujesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Piastów,mazowieckie

3 700 zł66 m² 55,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,5 m2 w Piastowie przy ul. A. Mickiewicza. Lokal znajduje się w eleganckim kameralnym budynku z 2014 na parterze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Złotej Jesieni

Piastów,mazowieckie

535 000 zł47 m² 11 470,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

To mieszkanie jest zarezerwowane, ale posiadamy inne w tej nieruchomości. Szukasz prestiżowej nieruchomości, lecz cenisz sobie również kameralną atmosferę? Jeśli poszukujesz apartamentu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Piastów,mazowieckie

731 500 zł87 m² 8 438,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Segment skrajny lewy o powierzchni 86,69 m2 z tarasem na dachu. Podstawowe informacje: czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 86,69 m2 w segmencie skrajnym lewym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witosa

Piastów,mazowieckie

783 000 zł123 m² 6 361,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mam do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie z aneksem kuchennym, z balkonem i ogrodem na dachu. W pobliżu placówki edukacyjne, tereny zielone, blisko centrum handlowego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żbikowska

Piastów,mazowieckie

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piastów Centrum 5 min pieszo do skm Nowy budynek z roku 2020 -2 pokoje słoneczne -aneks Kuchenny -46 m 2 -garaż podziemny 2.400 + 700 zł czynsz administracyjny z zaliczkami na media przy 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckiego

Piastów,mazowieckie

595 000 zł53 m² 11 226,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Całkowicie świeżo wykończone i nie zamieszkałe jeszcze mieszkanie o fantastycznym rozkładzie: trzy pokoje , widna kuchnia, narożne o pow 53 m2! Funkcjonalny układ, gdzie każda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Piastów,mazowieckie

654 500 zł78 m² 8 405,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe z aneksem kuchennym, z balkonem i ogrodem na dachu. W pobliżu placówki edukacyjne, tereny zielone, blisko centrum handlowego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Piastów,mazowieckie

604 500 zł78 m² 7 791,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Segment środkowy o powierzchni 77,58m2 z tarasem na dachu. Podstawowe informacje: trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 77,58 m2 w segmencie środkowym, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bodycha

Piastów,mazowieckie

520 000 zł47 m² 10 970,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie na granicy Piastowa i Ursusa. ul. Bodycha. Mieszkanie jest położone na 3-cim piętrze w 5-cio piętrowym budynku. Składa się z salonu połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piastów

Piastów,mazowieckie

615 000 zł81 m² 7 583,23 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Apartament 3 pokojowy,przestronny do własnej aranżacji. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bez wykończeń do indywidualnej aranżacji Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Piastów,mazowieckie

539 000 zł78 m² 6 944,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez pcc I prowizji Zewnętrzne biuro dewelopera zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania 77,62 m2 na 2. piętrze 8-lokalowego budynku, który wchodzi w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żbikowska

Piastów,mazowieckie

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piastów Centrum 5 min pieszo do skm Nowy budynek z roku 2020 -2 pokoje słoneczne -aneks Kuchenny -45 m 2 -garaż podziemny 2.400 + 700 zł czynsz administracyjny z zaliczkami na media przy 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żbikowska

Piastów,mazowieckie

354 000 zł36 m² 9 879,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Pragnę zaprezentować Państwu atrakcyjne 36-metrowe mieszkanie w podwarszawskim Piastowie. Mieszkanie znajduje się na 2-piętrze w 3-piętrowym bloku z 2013 roku z windą. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosewskiego

Piastów,mazowieckie

654 500 zł78 m² 8 405,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w stanie deweloperskim, 0% prowizji, 0% pcc. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z balkonem i tarasem w budynku 2 piętrowym z funkcjonalnym układem w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Piastów,mazowieckie

654 500 zł78 m² 8 402,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez pcc! bez prowizji! Inwestycja, która łączy w sobie bliskość i łatwy dostęp do Stolicy z możliwością prowadzenia życia rodzinnego wśród domów jednorodzinnych otoczonych dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Złotej Jesieni

Piastów,mazowieckie

559 000 zł40 m² 13 850,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz prestiżowej nieruchomości, lecz cenisz sobie również kameralną atmosferę? Jeśli poszukujesz apartamentu, który zapewni Ci jednocześnie ciszę i odpoczynek od gwarnego miasta, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

648 000 zł63 m² 10 297,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż, zadbane, przestronne 3 - pokojowe mieszkanie z 2 balkonami. Mieszkanie składa się z: - przestronnego przedpokoju - wygodnej sypialni z wyjściem na mniejszy z balkonów - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Piastów,mazowieckie

654 500 zł78 m² 8 405,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piastów

Piastów,mazowieckie

688 682 zł77 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Rynek pierwotny, bez pcc (2%), 2 balkony ok. 3 m2 każdy. Łazienka z oknem + oddzielna toaleta. Cena 1 m2 mieszkania 8900 zł 4 pokojowe mieszkanie w kameralnym apartamentowcu znajdującym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piastów

Piastów,mazowieckie

652 917 zł63 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rynek pierwotny, bez pcc (2%), 2 balkony ok. 3 m2 każdy. 3 pokojowy apartament w kameralnym budynkusię w samym centrum Piastowa. Inwestycja ukończona w 2022 roku, w związku z czym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piastów

Piastów,mazowieckie

481 460 zł51 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Rynek pierwotny, bez pcc (2%), balkon ok. 3 m2 2 pokojowe mieszkanie w kameralnym apartamentowcu znajdującym się w samym centrum Piastowa. Inwestycja ukończona w 2022 roku, w związku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piastów

Piastów,mazowieckie

428 377 zł42 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Złotej Jesieni

Piastów,mazowieckie

490 094 zł37 m² 13 350,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartamenty Willa Złotej Jesieni to prestiż, nowoczesność i wygoda w wersji premium. - kameralna wspólnota w budynku o standardzie premium. - gotowy apartament wykończony pod klucz +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piastów

Piastów,mazowieckie

355 000 zł39 m² 9 028,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja: nowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 39,32 m2 usytuowane na 1 piętrze, oferowane w standardzie deweloperskim. Pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym (22,29 m2), sypialnia (8,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Piastów,mazowieckie

654 500 zł78 m² 8 403,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja, która łączy w sobie bliskość i łatwy dostęp do Stolicy z możliwością prowadzenia życia rodzinnego wśród domów jednorodzinnych otoczonych dużą ilość zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Piastów,mazowieckie

902 000 zł123 m² 7 342,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Złotej Jesieni

Piastów,mazowieckie

559 000 zł40 m² 13 850,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartamenty Willa Złotej Jesieni to prestiż, nowoczesność i wygoda w wersji premium w spokojnej, cichej i zielonej okolicy. Wierzymy, że staną się bezpieczną przystanią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Złotej Jesieni

Piastów,mazowieckie

499 000 zł37 m² 13 593 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Piastów,mazowieckie

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 35 m2 położone przy ul. Sobieskiego w Piastowie Mieszkanie jest położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

648 000 zł63 m² 10 297,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żbikowska

Piastów,mazowieckie

404 000 zł36 m² 11 285 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 35,80M2, 1 pokój, piastów, ul.ŻBIKOWSKA (Piastów, mazowieckie, Żbikowska) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piastów

Piastów,mazowieckie

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie usytuowane jest od strony wschodniej i południowej budynku, otoczony zielenią. Garaż podziemny z miejscem postojowym przy windzie. Pokoje widne, okna i balkon od strony patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Piastów,mazowieckie

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 3-pokojowe, nowe mieszkanie, w pełni wyposażone w samym centrum Piastowa przy ul. Tadeusza Kościuszki 2e. Mieszkanie ma powierzchnię 60 mkw, do dyspozycji jest duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Piastów,mazowieckie

599 000 zł63 m² 9 508 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 63M2, 3 pokoje, piastów, ul.JÓZEFA WYBICKIEGO (Piastów, mazowieckie, Wybickiego) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Złotej Jesieni

Piastów,mazowieckie

215 936 zł18 m² 11 774 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Złotej jesieni to inwestycja dla osób, które: pragną żyć w kameralnym i mobilnym miejscu z dobrym dojazdem do Warszawy, cenią dostęp do użytecznych punktów na mapie miasta, chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Powstańców Warszawy

Piastów,mazowieckie

855 000 zł115 m² 7 434,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez pcc, stan deweloperski powyższe ceny dotyczą umów deweloperskich które będą podpisane najpóźniej do 30.06.2022 ROKU. OD 1.07.2022 ROKU CENY BĘDĄ PODWYŻSZONE O CO NAJMNIEJ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Powstańców Warszawy

Piastów,mazowieckie

855 000 zł115 m² 7 434,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023